Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti belehajtjátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti belehajtjátok a fejeteket olyan lány ölébe akire mondjuk csak barátként tekintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel túl szoros kapcsolatom nincs (vagyis hát mostanában kezdtünk ismerkedni), de egy baráti körbe tartozunk és olyan hetente-kéthetente találkozunk. Az oké hogy részegen járva a város utcáit van hogy kézen fogva megyünk de tegnap este nem ittunk semmit, úgy fogta meg a kezem...a buszon pedig megkérdezte, hogy belefeküdhet e az ölembe...bár 17 vagyok, de kapcsolat terén semmi tapasztalatom.Más barátaim pedig akiknek mesélek róla meg vannak győződve hogy ''kikezdett'' velem csak olyan béna vagyok hogy nem veszem észre. Általában cukkol hogy alacsony vagyok, hogy kicsiket lépek, de mindig mellettem jön (és a biciklikről beszél amitől kaparom már a falat). Ha mellettem ül van hogy elkezdi birizgálni a térdem, amikor meg lefekszem a földre mellém fekszik és becézget. Mind ez eddig felfogtam annak hogy nagyon nagyon aranyos és úristen nehogy beleessek mert úgy se lesz belőle semmi, de ezt a tegnapit nem tudom hova tenni.

#fiú #tanácstalanság #most mi van szerelem
2017. szept. 30. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátaidnak igaza van, bejössz neki :)
2017. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeret téged.

Játszadozik, finoman közeledik, ezek alapján már elég szépen vonzódik hozzád.

2017. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Ti belehajtjátok a fejeteket olyan lány ölébe akire mondjuk csak barátként tekintetek?"


Simán.

És ha már ott van a fejem, szerintem ki is nyalnám, akkor melegében.

2021. máj. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!