Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Visage Color hajfestékről...

Visage Color hajfestékről vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire tartós?

Elvárt színt kapom-e?

Mennyire roncsolta a hajat?

Fekete és a lilás árnyalatokon gondolkodom, talán lila lesz talán fekete még nem tudom :D


[link]



2018. dec. 25. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha lilás színben gondolkodsz, a bolti dobozos hajfestékeket felejtsd el, mert sosem olyan lesz az eredmény, mint ami a dobozon van! (Kivéve a feketét, bár azzal is jártam már úgy, hogy napfényben barnás vöröses beütése volt). Inkább menj el egy fodrászkellékeshez, és vegyél professzionális festéket. Ezek sokkal jobb minőségűek, és egy bizonyos színből több féle árnyalatot is ki tudsz hozni, pl ha más erősségű oxival kevered, mixtont keversz hozzá stb. Az eladók tudnak segíteni, ha megmutatod nekik, milyen színt szeretnél, hogy a te hajadra pontosan milyen festék kell. Én már évek óta így festek, és mostanra sikerült elérni a vágyott lilás vöröses színt, ami drogériás festékekkel sosem sikerült volna. Neked is csak ezt tudom ajánlani.
2018. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!