Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellszőrzet, hasszőzet? 18-20...

Mellszőrzet, hasszőzet? 18-20 éves férfiak? Nektek hogy nőt? Levágtátok? Hogy divatos?

Figyelt kérdés

#Mellszörzet #hasszőret
2018. dec. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, a lehető legvonzóbb, ha szőrös a hasad és a mellkasod, ne bántsd! 😊
2018. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a szőrös pasikat! Vétek leszedni!

Sokkal jobb egy szőrös macihoz odabújni, mint egy csupasz békához, vagy egy borostás sünihez.

2018. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
61%
Én 19 vagyok, a hasam már viszonylag régóta szőrös egy csikban, ahhoz sosem nyúltam, a mellkasom kb egy éve szorosodik, de csak így össze vissza, foltokban , szerintem nem esztétikus így, ezért azt nyári hónapokban mindig leszedem 19f
2018. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha hosszú? Nyírjam rövidre? Vagy hagyjam meg úgy ahogy nő?
2018. dec. 28. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináld, ahogy neked tetszik,ha másokra hallgatsz, csak összezavarnak,mert mindenkinek más az ízlése.

Én az enyémet borotválom,mert nekem fiatal korom ellenére sok van, gyakorlatilag az egész felsőtestemet szőr borítja és engem zavar. F.

2019. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!