Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátközépig érő haj túl hosszú...

Hátközépig érő haj túl hosszú egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Színben a szőke és a barna között van. Elég dús, a vége loknikban göndör. Alapból ilyen, semmit nem csináltam vele amióta növesztem. Nagyjából így néz ki: [link]

#fiú #haj #göndör #hosszú #hátközépig érő
2018. dec. 28. 22:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17/f
2018. dec. 28. 22:09
 2/11 Dominik0627 válasza:
97%

Az a lényeg, hogy neked hogy tetszik,nem az hogy másnak tetszik-e..

Ha az én véleményemérdekel, akkor már láttam hosszabb hajúakat, de szerintem ez már túl hosszú

2018. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Számomra nagyon taszító,sosem tetszettek a hosszú hajú férfiak/fiúk,szerintem csak nagyon kevésnek áll jól a hosszú haj.Illetve a hideg kiráz amikor velem szembe jön egy hosszú hajú férfi,mert általában sajnos nem ápolt és szép a hajuk,hanem tiszta zsír.Remélem te legalább kezelés,ha már ilyen hosszúra megnovesztetted.
2018. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2018. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
nekem is pontosan az jön le belőle, hogy igénytelen ápolatlan, biztos valami tipikus agyatlan rocker izé. ha meg így néz ki kb mint a képen, akkor meg az hogy csinos kislány. de semmiképp nem férfi. borzasztó. pont mint a rövid haj egy nőnek.
2018. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A lényeg,hogy neked jó legyen. Nekem személy szerint nem jön be de kinek mi. 15/L
2018. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

"tipikus agyatlan rocker izé". Építőjellegű komment kimaxolva.


Ha neked tetszik, akkor az a fontos. Ma már annyira nem divat, de a klasszikus rock zenekarokban szinte csak hosszúhajú férfiak voltak, és telibe kakálták az agyatlan izézők véleményét.

2018. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
En nagyon imadom a hosszu haju fiukat sose vagd le senki miatt .
2018. dec. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanolyan hülyeség az, hogy férfiaknak nem való a hosszú haj, mint hogy nőknek nem való a rövid.


Az az agyatlan, aki csak az orráig lát, és számára csak egyféle lehetőség létezik, a "különböző", "sokféle" szavak meg nem szerepelnek a szótárukban.


A hosszú haj nem egyenlő az igénytelenséggel. A nők attól talán igénytelenek lesznek, hogy hosszú a hajuk? Bullshit. Ugyanannyi (ha nem több) igénytelen rövidhajú van.

2018. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép és különleges, egyedi. 20l
2018. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!