Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20-30 centit vágatni kéne a...

20-30 centit vágatni kéne a hajamból, de fenék alá ér és mindigis hosszú hajam volt, nem szeretnék egyik napról a másikra hátközépig - lapockáig érő hajat mert kibőgném a fél életem ezmiatt. Ti hogy vágnátok le?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy havonta - kéthavonta vágatok belőle 1,5 - 2 centit, így hátha 'lenő' a töredezett rész. (volt osztálytársam mesélte, hogy ő így csinálta régen) Ez mennyire válna be? Úgy tudom a töredezett haj nem nő, csak letörik, de azért mégsem akarok belőle egyből több, mint 20 centit vágatni, régen nem nagyon törődtem a hajammal, most pedig nemtudom hogyan lehetne megmenteni. Valakinek esetleg nincs valami más ötlete? Vagy valaki járt már ugyanilyen helyzetben?
2017. nov. 27. 20:15
 1/7 anonim válasza:
0%

Maaan. Álmaim nője. Hosszúú haaaj. 23/F hmu fam!

No but for real.

Miből veszed hogy 20 30 centis vágásra van szükség?!

Legtöbb hajtöredezésnél elég 5centi is...

Deháát mit érthetek én hozzá :D

Azt javasolnám hogy apránként nem egyből ha már muszály.

2017. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is akkor csináld apránként, de azért ne 1,5 centit vágass alkalmanként, a te hajhosszúságodnál 5 centi se tűnne fel senkinek.
2017. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod te miről van szó, vagy levágatod a töredezett részt teljesen és ezzel szép egészséges hajad lesz. Vagy hagyod, és pár hónap-év múlva az egész töredezett lesz és ronda.

Annak semmi értelme hogy 20 centi töredezett részből levágatsz 2 centit... ugyanúgy töredezik tovább. Felesleges.

Amúgy meg ha fenék alá ér a hajad akkor 20 centi vágás sem fog senkinek feltűnni... szóval nem értem a gondod. Pár hónap alatt visszanő miután nem fog letöredezni ha ápolod.

2017. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 2 centit vágatsz, attól a töredezett rész ott fog maradni és tovább fog törni. A te hajad hosszából a 10cm se lesz feltűnő. Az már kicsit alaposabb vágás, mint a 2cm.
2017. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már hasonló helyzetben, nekem fenék fölé érő hajamból kellett volna 10 centit levágni szőkítés után. Fél évig halogattam, meg elterveztem hogy még hagyom nőni 5 centit és majd akkor levágok 10et. Az lett belőle hogy fél év alatt alig lett hosszabb mert annyira törött a vége. Pont 2 hete vágtam le, hiába rövidebb 10 centivel sokkal szebb az alja így hogy egészséges és vastag. Én mindenképp azt javaslom h vágd le egyszerre amit le kell és utána nagyon figyelj oda a hajvégek ápolására
2017. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tovább fog törni, úgyhogy ezzel csak azt éred el, hogy még többet kell majd vágni belőle. Inkább most vágasd le, sírd ki magad és majd visszanő. És 2havonta azért látogass meg egy jó fodrászt, és fogadd meg a tanácsait.

Akkor többé nem lesz ilyen bajod.

2017. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hossza megmaradt, úgy vágtam le, hogy kis tincseket befogtam két ujjam közé, aztán ahogy elkezdtem húzni a kezem lefelé, a kijött szálak végét levágtam.
2017. dec. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!