Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenhol azt mondjak, hogy a...

Mindenhol azt mondjak, hogy a napi 2liter viz kell. Az arcunkra hogy hat ki a hidrataltsagon kivul? Mi a jelek az arcunkon, hogy sok vizet iszunk?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem iszol, és fotózd le magad, majd úgy, hogy iszol. Nekem kardiológus 3 litert mondott. És én ha ki vagyok száradva, így érzem, hogy az egész testem "össze van cuppanva". Pláne ha nem iszom eleget ÉS sósat eszem. Olyankor érdes a bőröm, ráncos a szemem környéke, nénisebbnek nézek ki.
2018. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hogy az arcbőröd nem kellően nem kellően hidratált, - az a legkisebb probléma. Néhány fontos dolog a víz szerepéről: Az emberi test 60 százalékát víz alkotja. Fontos szerepe van az emésztésben, az ízületi funkciók ellátásában, a salakanyagok eltávolításában, valamint az egészséges bőr fenntartásához is szükséges. Kiszáradás akkor jelentkezik, ha több folyadékot veszít a szervezetünk, mint amennyit beviszünk. Ez a fontos ásványi anyagok – mint például a nátrium vagy a kálium egyensúlyának felborulását eredményezi, amelyek létfontosságúak az izmok és idegek működéséhez.

A témával kapcsolatban rengeteg információt találsz. Írd be a keresőbe, hogy kiszáradás, dehidratáció, folyadékszükséglet stb. kulcsszavakat!

2018. dec. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizfejed lesz
2018. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akármennyit iszom nem látok különbséget. A bőröm ugyan úgy száraz(legalábbis a labszaramon) az arcom meg seborrhoeás főleg a t vonalban és ott se történt semmi.
2018. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!