Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszinnel van a...

Melyik hajszinnel van a legtobb problema, avagy, melyik szinnel kell tobbet foglalkozni?

Figyelt kérdés
Szoke,voros,fekete, barna...tapasztalatokat kerek:)
2019. jan. 2. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vörös - az kopik a leginkább, azt jell a leggyakrabban újrafesteni.
2019. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És általában a fekete/vörös fog hogyha pl úszni mész valahova..Legalábbis amikor én vörös voltam akkor a törölközőm piros volt :D
2019. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uhh...nem semmi
2019. jan. 3. 05:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikkel csak a baj van:D ha jó festéket is használsz akkor is kopik, ha teljesen más az eredeti hajszíned mint a festett akkor folyton járhatsz tőfestésre, a feketétől nekem hullott a hajam, a szőkétől száradtam, a vöröset alig bírtam eltüntetni a hajamból.
2019. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vörös. Tényleg hamar kopik, és piros a törölköző festés után egy ideig, ha hajat mosol :c De van, akinek megéri ^^ :D
2019. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a vöröset,szőkét,barnát,feketét a legnehezebb fenntartani ebben a sorrendben. A vörös nagyon kopik, a szőke egy idő után a hajd szárazabb részein sárgul foltosodik, a barnát hamar ledobja a haj, a fekete kicsit kopós csak és a tőfestést szerintem jobban igényli mint a többi,ha vilagos az alapszín.
2019. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!