Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyire szeretitek az...

Ti mennyire szeretitek az Eucerin termékeket?

Figyelt kérdés

Én mist nagyon rákattantam, amikor 25 % akció volt, 35,000 forintért rendeltem cucxokat, ami kb. egy évre elég lesz.


Extra száraz (pikkelyes, hámló bőr), és erzékeny bőrre szuper. Most ha problémás nem lenne a bőröm, én sem venném meg.


Eddig minden dezodorra allergiás voltam erre nem. Meg sok testápolót, kézkrémet, ajakápolót vettem. Viszont a többi cucc, nem váltotta ve az ígéreteket. Viszont annyi tényleg, hogy semmi irritáló, allergén anyag nincs benne. Ami az arckrémeknél mindig előfordult, de nekem az állaga erős. Az agyondicsért DermoPure szérum sem jött be, ahogy a sampon se... A bőrápoló olaj se éri meg.


Viszont annyira jó összetevői vannak mindnek, semmi kiütés irritáció, hogy lehet visszatérek.


2019. jan. 2. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!