Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a bőröm erre mi...

Nagyon zsíros a bőröm erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Vagyis csak az arcom.. de mindent kipróbáltam.. Tisztán tartom.. minden reggel átmosom arctisztitó habbal stb...de rá 1órára már nagyon fénylik..ki hogy oldotta meg ezt a problémáját? előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 28. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Bioderma Photoderm AKN mat arckrém bevált, ám elég magas fényvédőt tartalmaz, de sztem az nem gond.

Máskor ha reggel mattító hidratálót használtam az arcomra , pár óra múlva már fénylett, viszont ennél örömmel tapasztaltam, hogy 8 óra múlva sem fénylett az arcom, és kevesebb a pattanás is jóval. Én ajánlom ezt. Mondjuk picit drága... (4050ft-ért vettem)

2010. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fhu hát télleg drágaa:S:S
2010. jún. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!