Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki a vasalt haj? (lányon)

Ciki a vasalt haj? (lányon)

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
csak ha száraz és töredezett. a vasalt hajat ápolni kell, de ha szép fényes és puha akkor nem ciki egyáltalán:) szóval ne hanyagold el a hajad és tökéletes:)
2010. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
miért lenne ciki? amúgy nem. rengetegen vasalják a hajukat.
2010. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%

Miért lenne ciki?

Sokan vasalják a hajukat.

Az a ciki, amikor már úgy néz ki tőle, mint egy szénakazal...eltöredezik, száraz lesz.

2010. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem...

Van akinek jól áll van akinek nem... XD

2010. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
ha ápolt, szép és fényes, akkor kifejezetten menő :))
2010. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

nagyon tönkreteszi... buszon ültem multkor volt 1 plázacicc szerü csaj ,megállónál felszállt egy barátnöje , nem hallgatóztam de olyan hangerövel odaszólt h te jó ég hova tünt a hajad? mondja a csaj hát sajna le kellett vágniv 20 centit mert nagyon szétroncsolta a vasalás...

szerencsére nekem egyenes a hajam :)

2010. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) És mit használjak rá, hogy ne legyen száraz kinézete?
2010. jún. 28. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

1. vagyok én minden nap vasalom 180°-on (persze ha itthon vagyok, akkor nem, csak ha megyek valahova), és sok mindent használok rá, pl L'oreal Hot Liss balzsam, Tony&Guy hővédős spray, Tony&Guy hővédős balzsam, Syoss Nutrition sampon, és a fodrászomtól vettem hajvégápoló olajat.:)

Nekem egyáltalán nem töredezik:)

2010. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak mondjuk undorító látvány egy-két lányon, hogy tiszta szálas a haja, vagy nem is tudom hogy lehetne nevezni, amikor full töredezett a haja, és úgy néz ki, mint valami régi kefe amit a kutya szájából húztak ki.. :/

Én egy éven át vasaltam, és ezzel a sárga termékcsaláddal ápoltam: [link] (sampon, balzsam, nagy néha a tégelyes pakolás is) és szerintem szép volt a hajam úgy is. Töredezni töredezik ígyis-úgyis, de szerintem tényleg használt a termék is. És mostanában talán már vannak külön vasalt hajra ilyen balzsamok és pakolások :)

2010. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 28. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!