Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó a szolárium?

Tényleg jó a szolárium?

Figyelt kérdés
Melyik jóbb álló vagy fekvő? A sminket muszáj lemosni? A szemnek tényleg árt ha nyitva van közben? Volt valaha valamilyen problémád a szoláriumozástól? A pattanásokat tényleg leszáritja, szebb lesz a bőr?
2010. jún. 28. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem tesz jót a bőrnek mert iszonyat öregít,+bőrrák.De a pattanások ellen elvileg jó.
2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Káros, 21 éves ismerősöm már most olyan aszott, mint egy 40 éves... És hetente jár. A szemet akkor is károsítja, ha be van csukva, nagyon vékony a szemhéj, úgyhogy áthatol a sugárzás. Normális szoláriumban adnak védőszemüveget!

Az álló jobb ha már muszáj választani, egyenletesen barnulsz, és csak a lábad ér hozzá az aljához, a tested nem.

De én nem ajánlom Neked, én se megyek már többet. Annak sincs értelme, hogy 1x-2x, mert hamar le is kopik, úgyhogy teljesen felesleges. Ha pattanásod an inkább havonta menj el kozmetikushoz, szépen kitisztítja az acod!

Hidd el, én kozmetikus vagyok...

2010. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fekvő olyan,mint egy koporsó, én állóban voltam.

igen,jobb,ha lemosod.

hát inkább tartsd csukva.

négy egymást követő nap voltam,semmi bajom nem lett.de többet nem megyek,mert amúgy is barnulok.

igen,leszárítja.

2010. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a mélyrétegi vízvesztés miatt.Ezt utánna már nem tudod pótolni és nem hiányzik később plusz 10 év a mostani barnaságért.
2010. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!