Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium elsőre is használ?

Szolárium elsőre is használ?

Figyelt kérdés
Nekem most sürgős lenne egy kis barnaság a bőrömre,tehát nincs időm kialakítani ezt..az lenne a kérdésem,hogy tegyük fel egy 12-16 perc elegendő ahhoz,hogy megfogja a bőrt? Amúgy a szolárium fakítja a hajat,vagy nincs rá semmilyen hatással?
2011. nov. 5. 16:45
 1/2 anonim válasza:

Szia! 1 alkalom nem használ,és szerintem érdemesebb lenne 6 perccel kezdeni egy közepesen erős szoliban,mert nem vagy hozzászokva.

Egyébként 3-4x 6perc után fog látszani.

ja, és nekem sötét hajam van, de nem vettem észre h fakította volna:D

2011. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 annnna válasza:
Miért ne használna akár egy alkalom? Csoki színű tuti nem leszel tőle, de egy pici színt ad. Én valamelyik nap voltam 8 percet (bár nem vagyok hófehérke, de már elég régen nem szoliztam) és egy minimális színem lett, és nem égtem meg.
2011. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!