Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki újítás céljából vágatott...

Aki újítás céljából vágatott már frufrut. Megbántátok vagy tetszett az eredmény?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi vitt rá titeket?

Tetszett e?

Nem volt e fura az elején?



2019. jan. 4. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

En hosszas ragodas utan vagtam frufrut magamnak egy eve, sokszor atgondoltam, felcsatolgattam a hajamat elotte, hogy lassam hogyan allna.

En nem bantam meg, mert tokjo ujitas volt. Igaz, kb fel evbe telt, mire megtalaltam, milyen a tokeletes hossz es forma hozza, de en nagyon szeretem, es olyan sok macera azert nincsen vele. Pedig tipikusan nem olyan arcom van, amihez javasolni szoktak a frufrut, a homlokom nem extramagas, es kerek az arcformam, megis jo dontes volt.

2019. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár évente eszembe jut és vágatok, de őszintén: magam sem tudom, miért, mert minden egyes alkalommal megbánom, és utálom. Míg a hajam többi részén nem feltűnő, ha zsírosodik, a frufrunál már a 2. nap látszik, pattanásos lesz alatta a homlokom, mindig elfekszem - hiába áll jól és fiatalodok tőle vagy öt évet, nem éri meg. És mégis mindig beleszaladok :D Most próbálok erős lenni, elég szépen lenőtt már, és mindig ilyenkor "kattanok" be.
2019. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2019. jan. 5. 10:03
 14/18 anonim válasza:
88%
Én sem bántam meg. Nagyon jól állt és először elég hosszura vággatam magát a frufrut de utánna meg egyre rövudebbre mert a hosszu nagyon csikizett meg eltért néhány tincse a többitől de amikor szemöldök fölé egy kicsivel vágattam akkor egyszerüen szuper volt. És te mire jutootál.?
2019. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én majd február, március környékén vágatok.:)
2019. jan. 5. 11:54
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se bántam meg:)
2019. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kb aznap megbántam és hiába nő alapból gyorsan a hajam, a frufru valahogy sehogy sem akart, majdnem másfél évbe telt...

Ha nem vagy biztos a döntésben, wishen/ebayen lehet kapni ilyen kamu frufrut, amit csak oda tudsz csatolni és akkor látni fogod, hogy tetszene-e rendesben is.

2019. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Pár éve vágattam, de borzasztóan rosszul állt. Most újra próbálkoztam, egy másik fazonnal, ezt viszont már imádom:)
2019. máj. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!