Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először megyek szoliba nem...

Először megyek szoliba nem sokára. Első alkalommal mi várható? Álló szolárium. Mennyire lesz látható az eredmény, esetleg számítsak e kipirosodott bőrre, vagy hasonló? 5 perc nem sok elsőre?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Először is milyen típus a bőröd? Hamar leégsz a napon? Szerintem kezdésnek az 5perc nem probléma. Az álló az fennt deréktól felfele barnít, legalábbis engem, a fekvő, pedig deréktól lefele. A szoligépekben van ventillátor azt tekerd fel maxra, persze ha van rá lehetőség, olyan szoliba ajánlom hogy menj ahol értenek is a csajok a munkájukhoz. Mond el nekik hogy első lesz, tud-e ajánlani krémet a bőrödre, mutassa meg hogyan működik a szoligép stb. Az eredmény pedig bőtöl függ, ezért is kérdeztem. ☺
2018. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Nem vagyok túl fehér bőrű. Egészen világos barna bőröm van.

Leégni nem szoktam sosem. Mindig csak barnulok.


A szolit ahová megyek az unokatestvérem ajánlotta, ő is odajár.

2018. máj. 3. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

5 perc az semmi. Nem fogsz leegni de látszani se nagyon fog.

EU szabvány ergolineban első alkalommal 15 percre mentem (fekvobe) aztán után 21 24 és 27 percekre attól függ mennyire értem rá vagy mennyi pénz volt nálam:)))


Ja és hasra szoktam befekudni a szoliba szóval nem kímélem a dekoltazsom és arcom.

2018. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!