Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a narancsbőr...

Mit lehet tenni a narancsbőr ellen? Még csak 18 vagyok!

Figyelt kérdés

már nagyon elegem van ebből. 174 cm magas vagyok és 51 kiló. már nincs hova fogynom! mindig is nagyon vékony voltam, de az elmúlt években, mióta ez kijött rajtam, mégjobban figyelek a kilókra, de hiába. mindig elkezdek edzeni, az elmúlt több mint fél évben nagyon kitartó is voltam, kifejezetten láb és fenéket erősítő gyakorlatokat csinálok, edzőterembe járok, nem segít semmi!! hiába kenem a feszesítő krémmel amit találtam (mondjuk kezdetektől sem hittem benne, de már reménytvesztett vagyok), szemét kaját sem eszek sokat, húsokból is inkább szárnyasok. gyűlölőm a narancsbőrt és úgy érzem hogy ennyi erőfeszítés után már igazán megérdemelném hogy eltűnjön, és nagyon igazságtalannak érzem ezt!:( a narancsbőr teljesen megváltoztatja a fenekem és a combom összképét, főleg miután a vékonyságom miatt nagy fenekem sincs, így ami van, azt ezzel igazán könnyű elrontani. szégyellem a testem, és már tényleg nem tudom mit tegyek. :'( a barátom előtt sem merek levetkőzni, annyira szégyellem. bármit megtennék!

még ha nem is kapok tanácsot, ezt el kellett mondanom valakinek, mert már nem tudok mit kezdeni ezzel


2019. jan. 5. 00:10
 1/5 anonim válasza:
0%
Te így vagy szép ahogy vagy,nincs szükség változtatásra. :)
2019. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
"Mivel a nők döntő többségében megjelenik és nem társítható más betegségekhez, gyakorlatilag normális másodlagos női nemi jellegnek tekinthető,[4] melynek hátterében többek szerint a női bőr férfiakétól eltérő szerkezete és a női szervezetben zajló hormonális folyamatok állnak (pl. magasabb ösztrogén szint)"
2019. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
40%
Ha több izmot teszel magadra, guggolsz nagyobb súlyokkal, akkor ki fog feszülni a bőröd, nem lesz olyan látványos a narancsbőr. 51 kiló nagyon kevés ennyi cm-hez. Az étrended nem lehet túl jó, ha erősítő edzés mellett nem növekedett az izmod annyira, hogy kisimuljon a bőröd. Nálad lazább a szövet, emiatt alakul ki, más egyebet nem nagyon tudsz csinálni vele.
2019. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit hízz (persze sport mellett) de nyugi... Nyomtalanul sohasem tűnik el! Szal a pasid meg: ha nem akarod hogy rádunjon mert ezen aggodalmaskodsz akkor szedd össze magad. Kiabrándító! Nem nem a narancsőr,hanem hogy ez miatt nem vetkőzöl le meg ami vele jar.
2019. jan. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ki látja a feneked,meg a combod?

Te csak kitekeredve, mások meg sehogy. Max. a partnered látja. Legtöbb lánynak van narancsbőre. A férfiakat ez nem zavarja.

2019. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!