Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen nektek mi...

Narancsbőr ellen nektek mi vált be, eltűnik valaha?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sok gyorskaját ettem, energiaitalt ittam, ez megmutatkozott plusz 3 kilóban, ami még nem is lenne baj, mert rám ia fért.


Viszont nyár elején sokkat kaptam, a combom full narancsbőr, puha, lötyög, ha megyek. Sehol máshol nincs baj...


Elkezdtem napi 3 litert ásványvizet, ezen felül zöld teát vagy citromoa vizet inni. Vettem egy kenőcsöt, amit mindenki fícsért. Elkezdtem gyalog járni a buszra, ami napi plusz 5 km séta. Fel gyalog az ötödikre, minden nap.


Ha időm engedi, sajnos nem sokszor futni is elmegyek.


Semmi változás, kicsit fogytam, de csontvázzá sem akarok válni.

A combom ugyanúgy botrány és mégtöbb a narancsbőr.


A nadrágjaimban is érzem, hogy bizony feszül ott...


Nem tudom mit lehetne, fogyni nincs hova.


2018. okt. 6. 21:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Állítólag hormonália gond lehet.
2018. okt. 6. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Krémektől meg ilyenektől nem múlik el. Nekem a sport tartja kordában, ha abbahagyom, akkor egy idő után megjelenik, mert meglazulnak a szöveteim. Segít a sok víz és a jó táplálkozás is, de nem kozmetikai probléma, tehát se krém, se kezelés nincs rá.

Alkattól is függ, lehet, hogy az a fajta vagy, hogy alapból van narancsbőröd valamennyi. Sportolj minél többet, írod, hogy nincs sok időd, de a legjobb ellenszer az. Erősíts combra, guggolj, csinálj kitörést. Én boxoltam, az bazi hatásos mindenre.

2018. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a kitöréstől, guggolástól csak vaskosabb lesz...


Eddig nem volt ulyen problémám.

2018. okt. 6. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha a combod puha és lötyög, akkor van miböl fogyni, hidd el.
2018. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Edzés és normális kaja!!!

A zsírt le kell adni és izmot építeni.

Nem kell férfiasra kipattintani magad nyilván látod meddig tetszik neked.

2018. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dietazz.
2018. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!