Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogjam össze a hajam...

Hogyan fogjam össze a hajam "olyanra"?

Figyelt kérdés
Tudjátok van az a "strandos" összefogás, amikor egy iylen konty lesz a fejtetőn... azt hogy a fenébe kell megcsinálni úgy, hogy ne csússzon szét és megmaradjon? pl David Guetta Sexy chick c. klipjében is van egy ezüst ruhás csaj, akinek olyan kontya van, de egyszerűen nem tudom úgy megcsinálni. Hogyan kell?
2010. jún. 28. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a hajadra zselét vagy habot és úgy csavard fel.Megmarad.
2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Húha..valami képed nincs, hogy mégis milyenre gondolsz?


Nem tudom egyre gondolunk-e, de én mostanában sok olyan lányt látok akinek valahogy így van összekötve a haja:

[link]

Ilyesmire gondolsz te is?

2010. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen! :) POntosan erre gondolok! Tudnál esetleg segíteni, hogy hogyan csinálhatnám meg ilyenre?
2010. jún. 28. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát..én megpróbálom érthetően leírni..

Összefogod a hajad, de nyugodtan így összevissza, nem kell szépen, mint amikor copfozod. Aztán "tedd fel" a fejeden olyan magasra, ahova akarod majd, fog össze a tövénél, és egyszerűen csavard fel, rakj gumit, mintha copf lenne, de ne húzd szét, hanem hagyd úgy. Az eredmény ilyen lesz. Ha elég szorosra - de nem túl szorosra, mert az töri a hajat, és nem is kényelmes - csinálod, akkor sokáig meg fog állni, és szép is lesz. :)

2010. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mindjárt meg is próbálom. :)
2010. jún. 29. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:

22:06-os vagyok!

Itt egy videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=LKytONJdO-o

Ahogy látod úgy csináld.


Én is szoktam bele tűzni hullámcsattot vagy kontytűt,hogy megtartsa. Ugyan a videóban nem gumizza össze a végén a konytot, de én szoktam bele tenni,mert úgy jobban tart,mint az a 2-3 csatt.

Ja és még annyi,hogy az elején nem kötelező összegumizni a hajad, lehet gumi nélkül is rögtön megtekerni,úgyis "rácsavarodik" a fejedre.

Próbáld ki hogy neked hogy tartja meg jobban. Nekem mindkettő módszerrel megáll, csak rá kell jönni.

Remélem menni fog. Sok sikert! :)

(majd írd meg,hogy sikerült-e)

2010. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!