Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 1 honapja megfestettem a...

Esztiikee kérdése:

Kb 1 honapja megfestettem a hajam es voroses szine lett. Most mar mondhatnam azt is h enyhen narancs szinu es UTALOM. Az eredeti hajszinem szokes-barna volt, szeretnem visszafesteni olyanra! Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
"Megfestetted" ? ... sztem lehetséges.. szőke melíred volt?? ... mert akk egyszerű... befested barnára+ szőke melír.. ennyi ...
2011. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább lenőni a festékes részt, aztán majd levágatod,mert festeni olyanra nem lehet, amilyen a természetes hajszíned.
2011. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fesd be barnára.
2011. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fesd be barnára
2011. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Hagyd inkább lenőni a festékes részt, aztán majd levágatod,mert festeni olyanra nem lehet, amilyen a természetes hajszíned." Szerintem is!!

Meg ha befesteted barnára akkor "ledobja" és elég furin néznél ki! Sokkal jobban jársz.

2011. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy dobja le. Egyik bnőmnek is vörös volt a haja, sőt...inkább már piros, sötétbarnával egyszer befestettük, aztán olyan is maradt, semmi gond nem volt vele.
2011. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, h járt így 1 ismim neki ledobta!! És ahogy nőtt le, felül volt az eredeti aztán a festett barna és a végén a vörös ami, nm is nézett ki vörösnek már, szal naon ronda volt!! Inkább azt a 10cm levágatta mint befestette volna az egészet!! jobban járt!
2011. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mar egyszer megprobaltam befesteni barnara...es ledobta! Varni addig amig teljesen leno az eleg sok ido...de lehet nem lesz mas valasztasom
2011. aug. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!