Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke melírból gesztenyebarna....

Szőke melírból gesztenyebarna. Menni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az eredeti hajszínem sötétszőkének mondanám (gyerekkoromban tejfölszőke volt, de az idő múlásával sötétedett néhány árnyalatot).

Nem túl rég tetettem bele fodrásszal szőke melírt, de a végeredmény sárgás lett, és nem tetszik. (leszivatta, majd bemosta enyhe szőke festékkel, 3-as oxit tartalmazott, azt hiszem.) Nem tudom mit rontott el, már évekkel ezelőtt is volt benne szőke melír egyszer, de az nagyon szép lett. Én a bemosásra gondolok, ott lehetett a hiba.


A lényeg, hogy szeretném befesteni barnára az egészet. A gesztenyebarnát néztem ki, régóta kíváncsi vagyok rá, hogy állna.

Mire lehet számítani? Működni fog gesztenyével, vagy válasszak inkább más színárnyalatot? Be fogja fogni a szőke részeket is? Lehet számítani vöröses beütésre? Vagy narancssárgára? Nem vagyok egy nagy hajfestős típus, örülnék ha ajánlanátok festéket is.


Előre is köszönöm!



2019. jan. 5. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A gesztenye alapból vöröses árnyalatot jelent, általában mahagóni van benne úgyhogy igen, lesz vöröses beütése. De ez nem is baj, a szőkített hajra pont hogy jobb egy meleg árnyalat, a hamvastól zöldes lenne. Befogja fogni de a melírozott részről hamarabb fog kopni
2019. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!