Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az összes dezodortól barna...

Az összes dezodortól barna lesz a hónaljam, más is járt így?

Figyelt kérdés

Van amitől durván sötét barna lett, mintha szőrös lett volna a hónaljam... Más a ruhámat is összefogta.


Meg abban a speciális helyzetben vagyok, hogy a dezododrok 90 %-ára allergiás vagyok. Van amitől tele lettem kiütéssel, amitől bedagadt a szám, a legtöbb kontakt ekcémát okoz, azaz felkenem és elkezd viszketni és bepirosodni...


Szerencsére találtam különböző drágább, gyógyszertári vagx olyan termékeket amik bőrgyógyászatilag teszteltek, amik nem bántanak,vagy dirket dezodor intoleranciára és érzékeny bőrre vannak...


De ez, hogy befogja barnára és az összes... Ha ezt a kettőt tudná valamelyik 20 évre galót vennék.


2019. jan. 5. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!