Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek már kiment a...

Szerintetek már kiment a divatból a dauer?

Figyelt kérdés
Anya szerint igen. Ő annó (90-es évek, 2000-es évek első fele) rendszeresen daureltatott. Jól is állt neki, de szerinte ma már "nem divat". Szerintem meg az, csak legfeljebb változott az eljárás és sokan természetesebbnek tűnő fürtöket kérnek, amiről megmondani nem lehet, hogy dauer.

2019. jan. 5. 21:25
 1/4 anonim válasza:
88%
Szia! Én divat-és stílustervezőnek tanulok és így figyelem a divatot. Szerintem észrevetted mennyi dolog visszajött divatba, mint pl a trapéz nadrág, choker nyaklánc. Szerintem sosem megy ki semmi a divatból. Legyél egyedi és, ha ki is menne, kit izgat? Legalább nem vagy tömeg.Szerintem nyugodtan csináltass, ha az tetszik.
2019. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük divatnak, hogy boldog-boldogtalan hordja, akár jól áll neki akár nem, akkor kiment hála az égnek. De ez nem azt jelenti, hogy akinek jól áll, az ne hordhatná. Főleg mostanság szerintem szebben meg tudják csinálni, meg sokkal jobb hajvédő cuccok vannak. Régen a dauer sok szép hajat tönkretett.
2019. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan véve most az egyenes haj a felkapott, de egy göndör vagy hullámos se feltétlen ódivatú. Az a tipikus rövid dauerolt haj viszont igen.
2019. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!