Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan néz ki ha bemész álló...

Hogyan néz ki ha bemész álló szoliba?

Figyelt kérdés
szeretnék szoliba menni mert elég fehér vagyok és napozni nem szeretek, de még sose voltam. Hogyan működik ez? hova mész be először? mit csinálsz? hova állsz? stb.. írjátok le pontosan mit csináltok.. vagy hogy kell e vmi krémet használni szoli előtt/után.
2010. jún. 28. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :D Én is most kezdek el szoliba járni (másik szolis kérdést én tettem fel:D), mondjuk én jártam tavaly...


Annyi az egész, hogy bemész, levetkőzöl, majd bedobod a zsetont, ha van, beállsz, magadracsukod, és megy is.. nem kell forgolódni, semmi, csak állj egy helyben. :D Én mondjuk a fekvőt szeretem, de pár alkalom után váltok állóra, mert az turbó, jobban fog.

Az a lényeg, hogy szolizás után ne fürödj, ne érjen víz pár óráig! :D

Bekenheted magad testápolóval, mondjuk én nem szoktam. :)

2010. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam úgy volt,hogy mentem a lányhoz,odaadtam a bérletet,mondtam 5 percre állósba.

mikor először voltam,jött a lány,és megmutatta melyik gomvot kell nyomjam.

bementem egy kis helyre,ott volt helyem levetkőzni,volt tükör,sminklemosó,szemetes,szék.szal elvoltam.

bekentem magam krémmel és beálltam,magamra húztam az ajtót.megnyomtam a startot,jóóó erősre tettem a légkondit.

bekapcsolt a zene,bekapcsoltak a neonok,jóóó erős fénnyel,bekapcsolt a ventiláttor és becsukott szemmel álltam 5 percig.

de kinyitottam a szemem,ha még szabályozni akartam a ventillátort.volt STOP gomb is,hogy ha nem bírod,akkor megáll.

na,mikor lejárt az 5perc,a lány kint kikapcsolta,kikapcsoltak a neonok.ajtó ki,ruha fel s kész :)

először én is féltem,aztán már táncoltam bent :D:DxD

2010. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D Én az állóban unatkozom mindig... :D Múltkor elaludtam a fekvőben, jött ébreszteni a szolis csávó, ráadásul az meg egy pedofil állat, szerintem tuti kilesett... -,- :D:D:D
2010. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) még annyi hogy ha be van csukva a szemed nem nyithatod ki? és honnan lehet tudni mikor jár le az idő? van vmi jelző hang vagy valami?:D
2010. jún. 29. 12:22
 5/5 anonim válasza:
ha kinyitod pár pillanatra a szemed megnézni h mivan, nem lesz semmi bajod, de az idő nagyrészében csukd be mert rossz belenézni a fénybe. meg ha sokáig nyitva tartod nem tesz jót. Amúgy általában van egy kis képernyő, azon látod az időt, ahova én járok az visszafelé számolja,amúgy arcmagasságban van és ott lehet beállítani h fujjon e rád vizet vagy levegőt, de ahhoz nem kell nyúlnod, nem fontos. a legtöbb helyen úgy van emgcsinálva hogy amikor lejár az időd akkor leáll magától. lekapcsolódnak a fények meg lehalkul a zene és kinyitod az ajtót, felöltözöl és kész:)
2010. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!