Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mit tegyek?

Pattanások ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya nem engedi az erősebb sminket... Amit vett alapozó meg semmit sem ér... Házilag szeretnék valamit készíteni ellenük, ha lehet. Vagy ha tudtok mondani valami nagyon hatékony pattanástalanító krémet vagy maszkot... Biszonylak kicsik, viszont pirosak, és sok van. :( Elöre is köszi. :)

2019. jan. 7. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy biszonylak?
2019. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bocsánat az offért, de ma reggelre egy hatalmas piros pattanás nőtt az arcomra. Egyenlőre csak piros, de látszik hogy pattanás lesz. Van valami krém vagy bármi ami gyorsan elmulasztja azt? Holnap egy számomra fontos állásinterjú lesz holnap után pedig egy várva várt randi.
2019. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az kimaradt h férfi vagyok
2019. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfi
2019. jan. 7. 09:05
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

úgy se fogod megfogadni, de változtass az étkezéseden.


a pattanás gyulladás, ha csökkented a gyulladásfokozó kajákat ( cukor, kenyér, tejtermékek), akkor javulhat a helyzet, attól függetlenül, h mi okozza a pattanásaidat.


a rossz emésztés is okozhat pattanásokat, ételallergiák is.

2019. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk bőrgyógyász, kozmetikus? Otthoni kotyvasztással nem fogsz semmit elérni csak mégjobban tönkremegy a bőröd. Ha nagyon sürgősen kell valami , szalicilsavas tonikot vegyél rá drogériában
2019. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
32%
Ne sminkeld, ha nem egy életreszóló alkalomról van szó. Hagyd levegőzni az arcbőröd. Az alapozóval eltömíted a pórusaidat. Fontos tényleg az étkezés. Anyukám a kíméletes arctisztítás híve. Ne szalicil savazz. Kimarja a bőröd. Az csak akkor megoldás, ha nagyon sürgősen el kellene múlnia. Próbálj párologtatni. Ha nincs ilyen készüléked, az sem baj. Egy gőzölgő edény fölé hajolsz, de ne úgy hogy égessen. Ez fontos. A kellemesen meleg gőz kitágítja a pórusokat, így azok könnyebben tisztulnak. Tehetsz a vízbe kamillát, az nyugtató hatású. A méz fertőtlenít. Egy kis vasárnapi estén nyugodtan tehetsz a problémás területre, rajta hagyod 15-20 percet és le is moshatod:) tehetsz bele egy kevés holland kakaót is, vagy kávét. Jót tesz a bőrnek. Az is "felébred". Igyál sok-sok vizet. Nagyon fontos. Arclemosónak én meleg szívvel ajánlom a micellás vizet, vagy ha otthon szeretnél készíteni, akkor kamillateába csepegtess egy kevés citromlevet. Ne túl sokat, mert akkor nagyon savas lesz és marni fog. Kérdezz még nyugodtan, ha érdekel hasonló❤
2019. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz,vagy egy jó bőrgyógyászhoz,aki segít és szakszerű tanácsot ad neked.
2019. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
11:40 nagyon köszönöm
2019. jan. 7. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne kenegess minden sza**ágot az arcodra mert nem tesz jót. Itt nem csak a sminkre hanem a sok tonikra,maszkra stb re gondolok. Igaza van az elöttem szolonak. Tegyél egy lábosba vizet meg dobálj bele száritott kamillát ha nincs száritott kamillád tehetsz bele kamilla teafűt az is megteszi. Forrald fel a vizet a tűzhelyen mikor felforrt picit hagyd hülni aztán fogj egy törölközöt vagy valami hasonlót hajolj a lábos fölé takard le törölközővel és amég majdnem ki nem hül a kamilla vagy mar jol nem izzadsz addig fölötte vagy. Ez nagyon hatásos összehuzza a porusaidat egyáltalán nem árt. És a megfazasra is jo. Én még azt szoktam csinálni hogy joghurtot és élesztőt osszekeverek es ezt tesze ra ar arcomra mint pakolas. Vagy pedig minden nap egy pici élesztőt lecsipek es megeszem tele van egeszseges dolgokkal az elesztő utanna lehet nezni. Ha nem akarsz elesztot enni akkor a patikaba lehet venni sörélesztő tablettat vegulis ugyabaz csak tabiba. Én most szinten a patikaban vasarolt Patikárum névre hallgato szépség tabit szedek ami a körömre,hajra és arcra is jó. És tényleg jo imádom :) nem akarok hazudni 1havi ilyen 1400ft körül van. De a sörélesztő sem több és abba még több is bogyo van.
2019. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!