Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minoxidil használ valaki?

Minoxidil használ valaki?

Figyelt kérdés

Vélemények róla? Valóban hatásos?

Kifejtenétek bővebben a válaszotokat légyszives.

Szakállra szeretném használni, de meghallgatom azt is szívesen aki hajra használta. Köszönöm.


2019. jan. 8. 02:34
 1/4 anonim válasza:
Nekem bejött, jó ideig használtam, szóval szerintem megér egy próbát mindenképp. Van valami magyar webáruház, ahol van valami pénzvisszafizetés, ha nem használna, így én tőlük rendeltem. Ha bármi kérdésed van a minoxidillel kapcsolatban, kérdezz nyugodtan, régen nagyon beleástam magam a témába.
2019. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen hatásos. Én másodjára kezdtem el használni több év kihagyás után hajnövesztésre és már másfél hónap után rengeteg pici hajam nőtt a tar kopasz helyeken is. Mikor először használtam 2012-ben, akkor belefáradtam a folyadék felvitelébe, most habot használok, ez sokkal de sokkal jobban kezelhető.

Szakállra is nagyon jó azt mondják.

2019. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én is szakállra használom (ebayről rendelve jóval olcsóbb - kb 2000 Ft egy havi adag postaköltséggel együtt -, mint a hazai webshop és ugyanazt kapod cserébe), eddig elégedett vagyok az eredménnyel.


[link]


Ajánlom ezt az oldalt, itt sokan előtte-utána képekkel együtt osztják meg a tapasztalataikat.

2019. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is bevált a hajamra.

Ebay, bár onnan még nem mertem venni.Egy valóban olcsót láttam ami 10k 6 hó.. hát nem tudom mennyire igaz.


Vagy [link]

Átlagos 9500k+posta 3 havi


És külföldi kb 8000k 3 hó attól függ mennyit veszel.

[link]


Akinek van tapasztalata az ebay-esre az engem is érdekelne hogy jó e.

2019. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!