Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Marilynails es a silicare...

Marilynails es a silicare kernek bő vélemény? Szuksegem lenne egy-ket tapasztalt valszra❤️

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik marka erne megjobban. Mind a kettorol kapok hideget meleget. Az aki esetleg ezeket hasznalja annak milyen tartos es jol fed?Crystal nails annyira nem szeretnek venni mert nagyon draga hosszu es rovid tavon is. Kormosok esetleg milyen markaju anyaggal dolgoznak egy szalonba, mert en is az szeretnek lenni jövőre. Meg neztem a Brillbirdet is de nem valami szimpatikus... Nagyon fontos lenne egy hozzaerto valasz❤️

2019. jan. 9. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a silcare építő zseléit használom, szeretem őket tartósak. Szín zselét nem használtam még tőlük, mert én sem dolgozom hú de régen a szakmában. Szín zseléből az inginails-t preferálom.
2019. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A marilyn-crystal nails-brillbird egy anyacéghez tartozik. Egy a minőség is.

A silcare-t én nem szeretem, nekem nem vált be a szalonban. A 2mbeauty hasonló ár, de jobb minőség.

2019. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En kizarolag perfect nails, silare es 2mbeauty termekeket hasznalok.


A silcare epitozselejet hasznalom. Semmi problemam nincs vele, szerintem ár-érték arányban tökéletes.

2019. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!