Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tapasztalt már ilyet?...

Ki tapasztalt már ilyet? Hajszárítás után ég a fejbőröm, hol jobban, hol kevésbé, enyhén le is korpásodott a halánték részen és meg is ritkult.

Figyelt kérdés
Ehhez hozzátartozik, hogy 15 hónapja szültem, tehát alapból megritkult a hajam. Valakinek valami tipp?

#hajhullás #korpa #hajritkulás #fejbôr fájdalom
2018. jan. 13. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet hogy a samponra vagy balzsamra vagy valamire amit hasznalsz allergias vagy? Probald meg nelkuluk vagy tesztet csinalj esetleg hogy egy kis reszre kensz beloluk hatha az:/ De remelem kiderul mitol!
2018. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert 10 évig Babát használtam, aztán áttértem a Bánffyra. Arra meg csak nem vagyok allergiás... nem mindig szárítom meg, és csak a hajszárítózás után érzem. :) köszönöm a válaszod! :)
2018. jan. 13. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a hajfestés után volt ilyen. én egyébként is használom a Sentireet reggel és este de hajfestés után is mindig bekenem a fejbőröm. hidratálja a bőröm és tele van természetes "fejbőrt tápláló" anyagokkal...nekem segített...de olvass utána
2018. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megnézem!
2018. ápr. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!