Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszútávon jó papírzsepi...

Hosszútávon jó papírzsepi vattakorong helyett arctisztításra?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint nem működik olyan jól, nemszedi le olyan alaposan a festéket, plusz a zsepi szépen felpöndörödik.

Miért használnál zsepit? egy csomag vatta (hagyományos, nem korong) ugyanolyan árban van mint egy százas zsepi és vagy egy évig kitart.

2019. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a zsepire, mert a vattakorong drága. Nekem is úgy tűnik, hogy a zsepi nem szed le annyi mindent, ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki rácáfol. A sima vattától kicsit tartok, mert úgy tudom elképzelni, hogy szálanként jön szét és leszakad, ragad stb. Viszont ha azt mondod, hogy ez nem így van és az is jó, akkor kipróbálom :)
2019. jan. 9. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül csillámos körömlakkba szokott beletapadni, arcomon még nemigazán maradt rajta, a micellásvíztől teljesen összeáll.
2019. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más zsepit használni erre a célra, nagyon szar... A dmben lehet venni sajátmárkás vattakorongot, egy óriási csomag kb 400 Ft, nagyon sokáig elég ha napi egyet használsz... Zsepivel nem lehet normálisan tisztítani. A sima vatta is jó szerintem, de a vattakorong kényelmesebb.
2019. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!