Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort tudnátok...

Milyen epilátort tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Pontos nem tudom, hogy mi a különbség a csipeszek száma között és mennyire van szükség erre az úgynevezett "SmartSensor"-ra. Max. 25 ezer forintot szánnék rá, és igyekszem egy Braun márkájú epilátort találni, mert azokról sok jót olvastam.

2019. jan. 10. 15:17
 1/1 anonim válasza:

Nekem egy Braun silk epil 5 epilátorom van és nagyon szeretem. Ha jól emlékszem 25 alatt volt és elég sok mindent tud. Nem hiszem hogy van értelme ettől többért venni mert nem tudnak azok se sokkal többet.

A csipeszek száma azért fontos mert minél több csipesz van az epilátorodon annál gyorsabban eltávolíthatod a szőrt.

Ami még lehet hogy fontos lehet az az hogy vízálló e vagy nem. Elvileg melegvízben nem fáj annyira, de nekem pont az ellenkezője volt:D. És mivel a víz elpuhította a szőrszálakat, az epilátor nem kitépte, csak letörte azokat. De ez csak személyes vélemény.

Remélem tudtam segíteni, írj nyugodtan ha kérdézed van:)

2019. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!