Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet olcsón hennát venni...

Hol lehet olcsón hennát venni hajfestéshez?

Figyelt kérdés
Szeretnék vörös árnyalatott a barna hajamhoz anélkül hogy nagyon roncsolodna és a hennára gondoltam hozá de nem tudom hol lehet olcsóbb és jó minőségüt venni főleg hogy videki vagyokígy nagy árúház sincs nagyon a környéken vagy inkább neten rendeljem? Meg az is érdekelne mennyi idő után kopik? Kell e valami speckos eszköz hozá? Mennyire erősen fest?

2019. jan. 11. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel kezdtem el hennázni a hajam egy évvel ezelőtt. Csak pozitívat tudok mondani róla. Nagyon sokat javított a hajam állapotán. A színe egy kicsit sötétebb lett mint szerettem volna (kozepbarna az eredeti ), de ennyit igazán elnézhetek ennek a csodának. :)

Sajnos emeltek az árán, én 900 ft-ert vettem először.

Vettem Neha hennát is. Remélem ez is beválik majd.


[link]


Ha úgy döntesz továbbra is hennáznál akkor érdemes mindig a fél kilósat megvenni.

Nyáron olcsóbb amúgy. Télen mindig drágul sajnos. DE megéri! Ha gondolod küldhetek képet milyen. Előre szólok a hajam minősége még mindig elég gáz a drágalátos vegyi festék miatt.


Kb. 2 hónap után kezd el kopni. De még akkor is szép színe van. (Szerintem.)


Fémeszközt nem használhatsz a készítésénél.

2019. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, de kiegészíteném!


Már 3 éve hennázom a hajam. Réztől, feketéig mindegyiket próbáltam. Egyenként az eredeti színezetlen a legtartósabb. A fekete pár mosás után ki kopik.


A hennáról tudni kell, hogy nem használhatsz rá szilikonos illetve alkoholos termékeket mert roncsolják. A legjobbak rá a natur kozmetikumok vagy a szilikonmentes termék családok.


Valóban nem használhatsz fémet a készítésénél. Tovább kell a hajon hagyni, mint egy kémiai hajfestéket. Nehéz kimosni, utána bőven érdemes balzsamozni.


Az eredmény a macerák ellenére viszont csodálatos! :)

2019. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Az igazi henna nem kopik le, csak lenő. Én pl novemberben festettem utoljára, és nem használtam kesztyűt mert nem zavar ha olyan leszek. Teljesen narancssárgára festette a körmöm, egy idő után hozzászoktam, nem is vettem észre már de most hogy kezd nőni, a felső része rózsaszín, alul meg teljesen látszik, hogy ugyanúgy be van még festve, és nem kopott le.
2019. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Neha hennát használtam eddig ami nekem tökéletesen bevált. Gondolkoztam még a cosmio hennán állítólag még az is jó. Ja és még a Khadi márkájú hennát is használtam jó párszor, de szerintem a Neha-henna jobb.

Igazából a henna nagyon durván nem kopik le mint a vegyi hajfestékek. Inkább max ereszt valamennyit a színéből, nem lesz annyira élénk vörös(bár függ az eredeti hajszínedtől is a végeredmény színe) legalábbis én ezt vettem észre. Kb 3-4 havonta szoktam újra festést használni akkor is csak azért mert érzem, hogy kell valami ápoló hatás a hajamnak A színe nekem mindig megmarad. A végeredmény pedig általában mindig sokkal dúsabb a hajam és gyorsabban nő a hennázás után. Én szoktam hozzá keverni kurkuma port és olíva olajat is. Olvastam hogy állítólag ha cassiával kevered ki picivel lehet világosabb is az eredmény, de ezt még nem próbáltam.

Zuhanysapkával szoktam lefedni és hogy élénk vörösebb legyen a hajam max 3 órát hagyom rajta. Minél több órán át hagyod a hajadon annál sötétebbre fest.


Ha eddig vegyi festékkel volt a hajad festve érdemes várnod kb 6 hónapot és csak utána hennáznod.

A hennázott hajra pedig tiszta összetevőjű samponokat szabad használnod.

2019. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Baba 2in1 jó?
2019. febr. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!