Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a lábmmal? Ti...

Mit csináljak a lábmmal? Ti hogy szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés
Epilálom, de nagyon sok szőrszál a bőröm alá nő, hiába használok krémet. Gyantázni próbáltam itthon, de ahoz, hogy a gyanta leszedje, meg kell nőnie a szőrnek. Én meg sokat vagyok együtt a barátommal, meg amúgy is olyan meleg van nem bíorm hosszú nadrágban! Ti hogy csinájátok? Ajánljatok valamit mert már sírok. :S :(
2010. jún. 29. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a bajom, már sok ilyen kérdést tettem fel itt én is.

Én steril tűvel kinyomkodtam a szőrszálakat, és jól be is gyulladt és most nagyon sebes a lábam. Körömvirágkrémmel kenegetem de hát semmi eredmény...

Van egy Curiosa nevű sebkezelő gél, azt fogom kipróbálni, hogy eltűnjenek a pöttyök. Ajánlanám neked is.

Amúgy meg minden fürdéskor használj testradírt ami leszedi a bőr felső hámrétegét és nem fog benőni a szőr! :)

2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem pöttyös, hanem alá van nőve, tűvel könnyen ki lehet szedni, de hát az 5 órás munka. De lehet neki látok. Olyan rossz nőnek lenni...:( Amúgy kend AloeVera krémmel, az megnyugtatja. Nekem az mindenre jó!
2010. jún. 29. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros körömvirág krémmel kenegesd! És napozz! :)
2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrradír!
2010. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, majd kipróbálok mindent, köszönöm! És aki gyanázza, az mit csinál az idő alatt, amíg növeszti kellő hosszra?
2010. jún. 29. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
borotváld?
2010. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az nem igazán hatásos. Mindenképp olyan módszert használok, ami eltávolítja tövestől.
2010. jún. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!