Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp hogy ilyen legyen...

Valami tipp hogy ilyen legyen a hajam mint ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

[link]

Jelenleg vállig ér. A töredezett részeket már levágattam, és nem is vasalom.


2019. jan. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz meg állapítani bármit is!
2019. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszel egy képet fodrászhoz ès “fazonra” vàgatod és àpolod. Neki nincs különösebben dús haja, semmi extra nincs a fazonjàban se. Szóval heti egy hajpakolással és megfelelő termékekkel neked is lehet ilyen hajad.
2019. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen? Sima, haj-szerű? Barna? Hosszú? Nem értem, semmi extra nincs a hajában, mire célzol?
2019. jan. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyen dús hatású. Nekem is barna.

De hiába növesztem, vágatok a végéből seose lesz ilyen szép.

2019. jan. 15. 05:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért tűnik dúsnak, mert valószínűleg dús is. Erre nincs képlet, van, akinek ilyen, van, akinek olyan. Ha neked nincs ennyi hajad, akkor sosem lesz olyan. Egyes dolgoktól dúsabbnak tűnhet, például attól, ha rövidebbre vágatod (mert nem lapul le a súlytól), de gondolom az nem játszik, mert olyan hosszút szeretnél, mint ennek a csajnak.
2019. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát vállig ér, rövidebbet nem akarok.
2019. jan. 15. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor maximum szárítással trükközhetsz, hogy például alulról fújod, de az nem tart soká, és attól nem lesz több hajad.
2019. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!