Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlanátok tavaszra/nyárr...

Mit ajánlanátok tavaszra/nyárra egy duci lánynak? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nyárra úgy gondoltam hogy maxi ruhák, de ennél többre nem jutottam. A fürdőruci meg ehhez hasonló szoknyás bikini lenne.: [link]

vagy nekem még ez is nagyon tetszik:

[link]


De mivel a tavasz mindjárt itt van és még nem tudom mit vegyek, gondoltam kiírom a kérdést. Milyen ruhákat, kiegészítőket vegyek? Milyen tippeket tudnátok adni?

Remélem tudtok egy pár jó ötletet mondani! :)



2017. febr. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy duci?
2017. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Tulajdonképpen a hasi részen van felesleg és a combom tájékén. Írok méreteket: 166cm/82 kg

Tudom tudom....rengeteg..:( De szoktam edzeni, sportolni és próbálok egészséges ételeket enni. Ezektől az életváltó tippektől kíméljetek :D Én próbálkozok!! :D

2017. febr. 24. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Te nem duci vagy, hanem erősen túlsúlyos. A bevágott ruhadarabok nagyon jól néznek ki... azokon a bombaalakú nőkön. Nem biztos, hogy ami nekik jól áll, az neked is.
2017. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valami olyan ruhát ajánlok, ami elvezeti a tekintetet a kritikus testtájaktól.
2017. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm szépen a választ.


Kedves 3.!


Köszönöm a válaszod, mint mondtam teszek ez ellen. Viszont máskor megköszönném ha a kérdésre válaszolnál!

2017. febr. 24. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Én se vagyok egy modell alkat, úgyhogy tudom milyen neked. Én nyáron leginkább A-vonalú ruhákat hordok. Nekem előnyösebb ha felül testre simul, alul szélesedik. Ha bikinit akarsz én inkább a magas derekúakat ajànlom, mert a szoknyás nem takar semmit, ha meg azért akarod hordani, mert tetszik hajrà. :)

Én személy szerint mindig arra figyelek hogy ha lehet homokóra alakom legyen az összeállításomban és NE BUGGYANJON KI A HÀJAM, mert az sokat kövérít. A sportmelltartó nagyon szépen rendbe tudja tartani a hátadon a felesleget.

Az oversized cuccok is nagyon jól állhatnak ízléses határon belül. Én pl. Egy oversized pulcsit egy testre simuló felsővel és egy magad derekú nadrággal pàrosítom. Vagy pl. Egy ruhára ráveszek egy oversized pulcsit vagy inget. Igazán a te stílusodon áll.

Ha akarsz írhatsz privátban is :)

2017. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!