Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam! Mit...

Nagyon hullik a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Novembertől kezdődött mikor észre vettem nagyon hullik a hajam.

Minden a hajammal van teli,lehúzom a kezemet hajamról egy maroknyi kihull..vagy még több is.

Vettem vitaminokat(centrum) már egy hete szedem úgy sem ér semmit.

Próbáltam egészségesen táplálkozni sok gyümölcsöt ettem,de még mindig nagy hull.



2019. jan. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj kevesebbet! Úgy tűnik, sok hajszálad hullik a tudományokért.
2019. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, sokféle probléma tünete lehet, amire nem is gondolsz. Meg az is lehet, hogy olyan hiánybetegség, ami a multivitaminban nem elegendő koncentrációban van jelen.
2019. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten hajvitamint szedj. Nekem bevált a Forcapil.

Persze igaz, hogy sok mindentől hullhat a hajad. Egy laborvizsgálat amiben a vasháztartás és pajzsmirigy értékei is benne vannak fontos lenne.Egy hét alatt ne várd az eredményt, legalább 3-4 hét kell, hogy beépüljön a szervezetbe a hiányzó vitamin/ásványi anyag.

2019. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Banfi hajszesz
2019. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem 9 éves korom óta (10 éve) foltokban hullik a haja. Minden vizsgalaton voltunk, mindent ami szóba jöhetett megnezettunk, de semmi eredménye nem volt. kb 100 kenőcsöt írták fel, volt amitől ki 8s sebesedett a frj bőröm de semmi hatás.

Rengeteg jónak ígérkező sprayt és kenőcsöt vettünk, bio boltokba, illetve neten stb.. De semmi.

Viszont nemrég ajánlották hogy nezessunk auto immunt betegséget, mert egy ismerősnek az van de az ugyan ilyen hajhullason kívül semmi jele, viszont a kezelést nem szabad elfogadni, ez az ismerős elfogadta de rontott a helyzeten azóta csak mindenféle vitaminokat szed ami autó immun betegségre van de nem recept köteles és javul neki.

Most én is el fogom ezt a vizsgálatot vegeztetni, mert csak ugy nem fogok minden féle pirulát bekapkodni, hogy újra csalodjak.

Szoval erdemes MINDEN vizsgalatot megcsináltatni. Mert omozhatja akár regy szimpla alergia vagy pajzsmirigy betegség is, meg rengeteg más is.

2019. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!