Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha találsz a fejeden őszhajszá...

Ha találsz a fejeden őszhajszálat akkor ki szoktad tépni vagy úgy hagyod?

Figyelt kérdés

Aki nem festi a haját és meglát egyet kettőt.

Én kiszedem ha nagyon feltűnő.


2019. jan. 14. 04:36
 1/7 anonim válasza:
72%

Nem ,nem szoktam, hullik így is eléggé.

Ha kitépkedném fele hajam hiányozna.

46 F.

2019. jan. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Hülyeség kiszedni, idővel úgyis egyre több lesz. Ha békén hagyod, hozzászokik az ismerőseid szeme és észre sem veszik. Ha meg mindig próbálod kiszedni akkor egyszer úgyis elmarad és akkor mindenkinek feltűnik hogy nahát, te őszülsz.

Nincs ezzel semmi baj, természetes dolog, nincs rajta mit szégyellni.

Ha nagyon rejtegetni akarod, akkor csináltass egész rövid frizurát, az elég sokáig jól elrejti.

2019. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy tépem. Ráadásul 23 évesen a szakállam egyik fele ősz lett. Szóval nem az a pár szál fog számítani a hajamba:DD
2019. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*hajamban
2019. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amíg csak 1-2 szál volt azt kitéptem. Világított a sötét hajamban. De két szálért nem akartam festetni. Most már több van, úgyhogy nem opció a tépkedés :) Festeni kell.
2019. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eléggé feltűnő a sötét hajamban. Azt a párat mindig kitépem, már tudom, hogy hova nőnek. Festetni még nem akarom.
2019. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sötét hajam van, ki szoktam tépni.
2019. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!