Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te hogy szoktad/neked milyen...

Jedwardlove kérdése:

Te hogy szoktad/neked milyen tetszene/mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Bara szemem és barna hajam van,13 éves vagyok és már el szeretnék kezdeni sminkelni,persze csak finomat.mit ajánlasz?te milyet szoktál,hogy,milyen eszközökkel?videó is jöhet. előre is köszi
2011. okt. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is barna hajam szemem van. én csak nagyon könnyedén "smikelem" magam egy kis szemzeruza fekete másik oldala lila szoktam kombinálni őket :) (de olvastam valahol högy a barnáknak jól áll a zöld szemzeruza)

szemhéjpúdert barnás aranyozottat vagy világos pinket szoktam használni meg egy kis szájfény igazából ennyi alapózót már nem használok nagyon nem tudok vele bánni :(

17/L

2011. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
13 évesen? Ha nagyon muszáj szempillaspirál, a pattanásokra korrektor, meg a szádra labelló:) bocsi:) ha nagyon érdekel a dolog, otthon szórakozásból próbálgathatod, 'rendes' sminkkel legalább a gimiig várj a hétköznapokra.
2011. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlátszó szájfény, szempillaspirál, és ha gondolod, húzd ki a szemedet alul, de ne a szempillák alatt, hanem a "vizes" részen:

[link]

Esetleg egy kis pirosító nagyon halványan, de szerintem ennél többet ne használj.

[link]

[link]

2011. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2011. nov. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!