Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurákat lehet...

Milyen frizurákat lehet csinálni fenékig érő hajból?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani különlegesebb, illetve hétköznapibb frizurákat? Nagyon nagyon dús hajam van és unom kiengedve, copfba!

2019. jan. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen hajam van :)

Én a hétköznapokon legtöbbször a fejtetőre csinált kontyot preferálom :D szerintem ehhez a hosszhoz a legpraktikusabb viselet, hiszen a copf is mindenhová odalóg :D

Illetve én még a fonásokat szeretem, akár a klasszikus 3, vagy 4-es, 5-ös fonásokat (bár magamnak sajnos nem tudom megcsinálni szépen).

Még ami nagy kedvencem, és gyakran csinálom az ez: [link]

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2019. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Youtube-on találsz rengeteg videót hosszú hajra. Egyébként szép lehet a hajad. Imádom az ilyen hosszút.

2019. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Kopaszt simán, bármilyenből 😁
2019. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Derekamig ér a hajam, álltalában én is csak simán kontyba összefogom vagy 1 nagy parketta fonásba összefonom. Már egy ideje ezért is agyalok azon, hogy levágatom mert semmi értelmét nem látom a hosszú hajamnak, frissen mosva szép 1-2 napig és ennyi utána már macerás nekem.
2019. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!