Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik hajfesték vált...

Nektek melyik hajfesték vált be a legjobban? (vöröses-lila)

Figyelt kérdés
Eldontottem, vegre befestetem a hajam, es a padlizsan mellett maradtam. Nektem melyik festek valt be a legjobban?

2019. jan. 16. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Drogériás, dobozos festéket semmiképp sem vegyél, ezeknek többnyire teljesen más színük lesz, mint a dobozon. Én kb az összes márka liláit végigpróbáltam, de vagy fekete lett, vagy rozsdavörös, vagy barnás.

Fodrászfestékkel tudsz jó eredmény elérni, de valószínűleg itt sem lesz elég egy árnyalat, hanem úgy kell kikeverni.

Én rengeteg kísérletezés után végül a következőnél maradtam:

Festék: [link]


Mixton: [link]


50-50 arányban összekeverni, 6%-os oxival (ha sötét az alapszíned, akkor pedig lehet 9-essel).


Gyönyörű, intenzív lilás színe van, dobozos festékkel sosem lett még csak hasonló sem :D


Viszont még egy megjegyzés: a lilás és vörös árnyalatok baromi gyorsan kopnak. 3-4 hét alatt nagyon csúnya fakó lesz, ezt jobb ha tudod. Így vagy sűrűn festeted, vagy 2 festés között féltartós színezőt használsz (Directions például). Ezzel a hajadat is jobban kíméled, mintha havonta festenéd. Ja és itt a csak tőfestés nem játszik, mindig végig kell az egészet festeni, a kopás miatt.

2019. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus ne mar...😔 Elso festesem lenne, fenekig ero sotet barna hajam van, de igy eltem le 21 evet, mostmar valtozni akarok. Szoke semmifelekeppen nem jatszik, latom mindenkinek aki festett szoke, tonkre megy a hajuk.. Sarga lesz, meg sprűd, k|_|rva csunya.. Akkor a fekete se jatszik, az nem allna jol😀 havonta meg nem akarom festeni, tönkremegy... Ahj
2019. jan. 16. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Tartós színezőt vegyél, ne festéket. Nekem a Loreal casting creme gloss a legjobb.
2019. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok. Nekem is fenékig érő hajam van.

2 havonta festem, a fent leírt keverékkel, de mivel vigyázok rá, és megfelelően ápolom, nem megy tönkre, nincs széttöredezve a vége :)

Ha viszont színezőt szeretnék használni inkább, akkor azokból csakis a Directions-t javaslom. Nagyon szép lilás színei vannak (én a Cerise nevű árnyalatot használom). Ezek egyáltalán nem károsítják a hajad, és 6-8 mosást bírnak.

2019. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:)
2019. jan. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!