Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Nektek melyik hajfesték vált be a legjobban? (vöröses-lila)

Eldontottem, vegre befestetem a hajam, es a padlizsan mellett maradtam. Nektem melyik festek valt be a legjobban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajfesték, haj, lila, vörös

jan. 16. 17:09  Privát üzenet  

A válaszok

Drogériás, dobozos festéket semmiképp sem vegyél, ezeknek többnyire teljesen más színük lesz, mint a dobozon. Én kb az összes márka liláit végigpróbáltam, de vagy fekete lett, vagy rozsdavörös, vagy barnás.

Fodrászfestékkel tudsz jó eredmény elérni, de valószínűleg itt sem lesz elég egy árnyalat, hanem úgy kell kikeverni.

Én rengeteg kísérletezés után végül a következőnél maradtam:

Festék: [link]

Mixton: [link]

50-50 arányban összekeverni, 6%-os oxival (ha sötét az alapszíned, akkor pedig lehet 9-essel).

Gyönyörű, intenzív lilás színe van, dobozos festékkel sosem lett még csak hasonló sem :D

Viszont még egy megjegyzés: a lilás és vörös árnyalatok baromi gyorsan kopnak. 3-4 hét alatt nagyon csúnya fakó lesz, ezt jobb ha tudod. Így vagy sűrűn festeted, vagy 2 festés között féltartós színezőt használsz (Directions például). Ezzel a hajadat is jobban kíméled, mintha havonta festenéd. Ja és itt a csak tőfestés nem játszik, mindig végig kell az egészet festeni, a kopás miatt.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 16. 17:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Basszus ne mar...😔 Elso festesem lenne, fenekig ero sotet barna hajam van, de igy eltem le 21 evet, mostmar valtozni akarok. Szoke semmifelekeppen nem jatszik, latom mindenkinek aki festett szoke, tonkre megy a hajuk.. Sarga lesz, meg sprűd, k|_|rva csunya.. Akkor a fekete se jatszik, az nem allna jol😀 havonta meg nem akarom festeni, tönkremegy... Ahj

# 2/5Időpont jan. 16. 17:42 Privát üzenet
Tartós színezőt vegyél, ne festéket. Nekem a Loreal casting creme gloss a legjobb.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 16. 18:09 Privát üzenet

Első vagyok. Nekem is fenékig érő hajam van.

2 havonta festem, a fent leírt keverékkel, de mivel vigyázok rá, és megfelelően ápolom, nem megy tönkre, nincs széttöredezve a vége :)

Ha viszont színezőt szeretnék használni inkább, akkor azokból csakis a Directions-t javaslom. Nagyon szép lilás színei vannak (én a Cerise nevű árnyalatot használom). Ezek egyáltalán nem károsítják a hajad, és 6-8 mosást bírnak.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 16. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi csajok:)

# 5/5Időpont jan. 16. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Visage Color hajfestékről vélemények?
Szerintetek jo otlet?
Miért nem léteznek extrém színű tartós festékek?
Sötétbarna hajam volt, most fekete. Lilára szeretném. Várjak míg lekopik a fekete és azután fessem lilára? Meg fogja fogni? Szőkíteni nem szeretném.
Tudnátok tartós élénk lila hajfestéket ajánlani?
Ha 12es oxit keverek a hajfestékhez láthatóan világosabb eredményt kapok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!