Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tépték a hajam, vissza nő?

Ki tépték a hajam, vissza nő?

Figyelt kérdés

Össze verekedtem valakivel és megtéptük egymást. Egy nagy tincset kitépett a derékig érő hajamból. Évekig növesztettem minden féle kencéket vettem rá és most kopasz az egyik oldalon a fülem mellett.Olyan 10Ft nagyságúnál nagyobb helyen hiányzik a hajam. Fésülködés után még egyszer annyi kijött ahogy megbcsupált.

Kérdésem az lenne,hogy kinől?

Nagyon látszik. Mit csináljak?

Lehet,hogy le kell vágatni?

Soha nem fog meg nőni ekkorára. Nagyon vigyáztam rá. Se hajszárító se vasaló,bodorító.semmi.

A gyönyörű hajam úgy néz ki mint a tépett csirke.



2019. jan. 17. 11:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
Roma csaj volt a kapus?
2019. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem csak idegbajos.Nayon örültünk ő meg nekem esett.
2019. jan. 23. 05:19
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Mennyi idő után kezdett nőni a hajad? Nekem anyám tépte meg nemrég. :( Epilálás után kb. 2-3 héttel már visszanő a szőröm, sajnos. Nem tudom, a hajra mennyire igaz...

ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!