Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrfeszesitőt használja...

Milyen bőrfeszesitőt használjak fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés

Több mint 50 kg feleslegem van igy tudom, hogy mütét elkerülhetetlen. Viszont szeretném minél jobb állapotban tudni a bőrömet, alapból száraz a bőröm, de eddig csak időszakosan használtam krémeket (általában a kezemre télen).


Nem várok csodát, viszont annyi krém van és olyan nagy árszórásban, hogy azt sem tudom hova nyúljak és ahogy irtam még tapasztalatom sincs igazán. Nem igazán tudom, hogy milyen összetevőkre kell figyelni.


Előre is köszi a válaszokat.


u.i.: Bocsi a rövid "i,ü" betükért, nem magyar a klaviatúra a laptopon.



#krém #bőrfeszesités
2019. jan. 19. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok az életmódváltás közepette, 8 kiló után még kb. 30 van hátra. :D


Olaj a legjobb, minden mennyiségben. Lehet sima kókusz vagy argánolaj, de szerintem ez a legjobb.


[link]


Müllerben szoktam venni, nem tudom, még hol kapható.


Ezt úgy kell használni, hogy fürdés után nem törölközöl meg, hanem ahogy kilépsz a kádból, vizes bőrre felkened, és utána törölközöl. Nagyon nagyon puha lesz tőle a bőr.


Krémek közül az Eveline krémeket használom, van melegítő, hűsítő, külön mellre is.


Ez a kedvencem.


[link]


De olvass utánuk, a legtöbb Eveline jó, többet is próbáltam. Ezeket is fürdés után ajánlatos felvinni, de ezt már száraz bőrre.


Ezeknél drágábbat szerintem felesleges. Nekem is az a lényeg, hogy a lehető legjobb minőségben tudjam. És jó, hogy elkezded most használni ezeket, mert sokan csak fogyás után kezdik, és akkor már nem sokat ér.


De ha a fentiek nem is, olaj. Néztem egy külföldi lány yt videóit, ő több mint 30 kilót adott le (70 pounds-t mondott), és nem lóg a bőre, ő azt mondja, csak olajat használt, de azt minden mennyiségben. Nekem a linkelt szőlőolajtól nem az, hogy feszes, de tömör lett a bőröm. Nem az a plötty, hanem sokkal tömörebb.

2019. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2019. jan. 20. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!