Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, de a három...

Fogyni szeretnék, de a három műszak mellett állandóan hullafáradtnak érzem magam. Ötletek?

Figyelt kérdés
Meggyőződésem hogy ha nem lennék ennyire kövér, jobban viselném a terhelést, de fogalmam sincs hogy kezdjek el fogyni, hogy kényszerítsem magam sportra ha mindig halálosan kimerült vagyok. Milyen mozgásformákat tanácsolnátok?

2018. dec. 1. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
DIÉTA???
2018. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Se fehér kenyér, se finomított cukor, sőt már a rizst is kerülöm, nyúlnak érzem magam, annyi salátát eszek, de egyszerűen nem mozdul a súlyom.
2018. dec. 1. 16:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyre is kivizsgáltak, minden érték rendben van. Sokat sem eszem, sokszor kaját sem viszek munkába nem zabálom túl magam mikor hazaérek. De valamit nyilván rosszul csinálok.
2018. dec. 1. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, az nem elég, hogy kevés gabonát eszel (s nem is szükséges, bár sokunknak segít). Persze jó étrend kéne, hogy azért legyen erőd és ne éhezz... Mozgás nélkül nehezebb (eleve mozognék valamicskét, akármilyen parányit, engem hihetetlenül enervál, ha nincs semmi, még séta sem a friss levegőn. bár én 3 műszakot se így, se úgy nem bírnék, de mozgás nélkül egyet sem, az egészséges élet része), valószínűleg be kell érned egy lassú fogyással, türelemre szükség lesz.


Nem tudom, mire van erőd s mit szeretsz, de még a séta is sokat segíthet, ha van rá elég időd. De sok jó kis mozgásforma van. Én hetente biciklizek egyet, de amúgy marad a séta, jobb korszakaimban pedig a súlyzózás is. De eddig kizárólag akkor fogytam, amikor egy ideig pont nem mozogtam, de kalóriadeficitbe tudtam kerülni.

2018. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet :) Az a gond a munkámmal, hogy sokat vagyok kénytelen egy helyben állni, kevés a mozgás-talán éppen emitt is érzem ennyire ... energiahiányosnak magam. Mindenesetre első lépésben korábban leszállok a buszról, hogy legalább hazafelé sétáljak. Még akkor is ha nem sokat jelent. Hátha egy picivel több erőm lesz, azután jó lenne újra biciklizni eljárni. Sajnos az utóbb hónapokban sok plusz kiló jött fel rám ( fél év alatt tíz! kiló, szörnyű)- pedig igazán igyekszem kevesebbet enni. A fehér kenyér, és a répacukor kerülése az orvosom tanácsára van.
2018. dec. 2. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!