Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennaztattam és nagy gond van...

Klauccka kérdése:

Hennaztattam és nagy gond van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan Problémám lenne hogy jelenleg thayfoldon pattayan vagyok és csináltattam a barátaimmal henna festést a tengerparton. Persze senkinek semmi baja nem lett. De nekem elég nagy bajom lett tőle kórházba kellett itt mennem mert bedagadt és hólyagos a hólyagokbol pedig folyik a genny égő viszkető érzést érzek . De ha Magyarországon csináltattam semmi bajom nem volt vele a szemöldököm is azzal festettem éveken át de itt a kórházba azt mondta a doktornő hogy fertőzést kaptam . Valaki valami tanácsot tudna adni? Volt már ilyen valakivel? Vettem kalcium pezsgotablettát meg hámosító krémet szteroidos krémet meg a kórházba kaptam antibiotikumot meg fájdalomcsillapítót.

2019. jan. 20. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudsz mit tenni, mint kezelgetni a kapott kremekkel. Gondolom allergia lehet, ami szetirritalta a borodet, esetleg belement valami retek is, ami meg felulfertozte :(

Ha fekete henna volt, akkor azert, mert az eredetileg voros hennat mindenfele ellenorizetlen szinezekekkel festik meg sotetebbre, ami sokaknal valthat ki ilyen reakciot. Meg valljuk be, eleg putri hely, kovethetetlen, hogy miket kevernek ossze.

Nagyon sajnalom hogy igy jartal, remelem gyorsan rendbejossz.

2019. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolom én így a tengerbe se ajánlott nagyon bemenni.?!
2019. jan. 21. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!