Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Ti hogyan ápolját...

Lányok, nők! Ti hogyan ápoljátok magatokat ( krémezés, pakolás stb)?

Figyelt kérdés

Én hetente kétszer mosok hajat, ilyenkor fürdés után arckrém, testápoló, lábkrém. Kb kéthetente 1-szer arcradírozok. Testradírt kb fél évente egyszer. Régebben néhány éve hetente egyszer tettem fel acrmaszkot, hajpakolást. Sajnos erről leszoktam, pedig jó lenne. Csak nincs rá időm.

Ha hajszárítózóm a hajam, előtte fújok rá hővédőt, szárítás közben hajvégápolót.


22/L


2019. jan. 20. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hetente ketszer mosok hajat, hasznalok balzsamot vagy pakolast, hajvegapolot minden alkalommal.

Az arcomat reggel, este bekremezem (nagyon szaraz a borom), heti ketszer radirozom. Testradirt heti egyszer hasznalok. Testapolot ketnaponta.

Arcmaszkot csak neha, talan havi egyszer, ha eszembe jut. Ezen kivul kezkremet hasznalok gyakran napkozben is, es szolozsirt.

2019. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Huh, én nagyon sok kencét használok 😅

Kb 3 naponta mosok hajat, plusz balzsam aztán hajvégápoló, heti egyszer használok pakolást. Arcápolásnál először leszedem a sminkem micellás vízzel aztán géllel átmosom még az arcom, ezután jön az arctisztító krém, hetente 2-szer egy gyengébb radírozás és ha radíroztam utána jön egy agyagos arcpakolás, aztán tonik és végül arckrém, szemkörnyékápoló és ajaradír majd ajakbalzsam. Testradírt hetente egyszer használok, aztán testvajt szeretek felkenni, lábra külön lábápoló (nagyon jól puhítja a sarkat és melegít). Eléggé szárazak a körmeim, azokra még E vitaminos olajat szoktam kenni majd kicsit a körmeim melleti bőrbe is masszírozok belőle.

Ritkán hajszárítózók vagy használok hajvasalót, de ha előfordul akkor szintúgy hővédővel. Még néha használok zuhanyzás közbeni testápolót ha éppen veszek, vagy hidratáló dolgokat tartalmazó fürdőbombát kb havonta egyszer.

2019. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minden reggel és este arcmosás, tonizálás, szérumok, hidratálás. Heti egyszer erős AHA és szövetmaszk, pakolás.


Minden este hajmosás, pakolás, hővédő.


Minden este testápoló olaj fürdés után, lefekvés előtt kézkrém.

2019. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy héten 2x mosok hajat,egyszer itthon ilyenkor balzsamozom,megszárítom és kivasalom utána.A másik hajmosást a fodrászom végzi,Ő ellátja mindenféle jóval a hajamat.Testápolót mindennap használok mert nagyon száraz különben a bőröm.Arc maszkot 2x rakok fel egy héten,viszont ha megyek valahova akkor előtte való este is szoktam.Havonta 1x járok kozmetikushoz,teljes kezelésre.A szemöldökömet is Ő kezeli,Én csak akkor nyúlok hozzá ha valami folytán gyorsabban nő ki mint,hogy mennék/hálisten lassan nő/.
2019. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Most már értem akkor, hogy miért van az, hogy fent minden rendben, a talpakon meg centi vastag bőrkeményedés...
2019. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Menj innen, verd a saját talpadra
2019. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 3 naponta mosok hajat és 2 naponta befújom kókusz olajjal.

A mindennapi skincare rutinom: Micellás vízzel lemosom a sminkem, aloe vera tisztítógéllel lemosom az arcom, majd pattanás elleni hab, majd arcradír, majd tonik és végül hidratáló krém. Heti egyszer használok fátyolmaszkot.


Testradírt is hetente használok, de nem azt a nagyon erős félét, hanem kisszemcséset és fürdőrózsával, mert nagyon puhítja a bőrt. Testápolót pedig borotválkozás után használok csak. Illetve mindennap használok kézkrémet, amikor úgy érzem ki van száradva a kezem:)


19/L

2019. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, én nem viszem túlzásba :D

Egyedül a hajam az, amire extrán odafigyelek: hetente 2 alkalommal hajmosás, előtte pár órára kókuszolajat teszek rá. Aztán mosás samponnal, hajpakolás kb fél órát van rajta. Utána azt is lemosom, majd a tövét megszárítom, a végét pedig hagyom magától száradni. Mikor már teljesen száraz, a végére argánolajat rakok.

A bőrömre Neutrogena testápolót használok, amikor épp szükséges, érzem, hogy ki van száradva. Az arcomat arclemosó géllel tisztítom meg minden reggel és este. Amikor száraznak érzem, Helia D arckrémet kenek rá.

A kezeimet szoktam minden este jó zsíros krémmel bekenni, mert azok elég szárazak, nem elég rá a testápoló. Illetve szőrtelenítés (epilátor, borotva) hetente 1x.

Nagyjából ennyi.

2019. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy héten kétszer vagy háromszor mosok hajat, heti kétszer szőrtelenítek. A sminkemet micellás vízzel mosom le, ezután egy habzó arctisztítót használok, aztán pedig egy tejes-mézes arckrémet és kakaós ajakvajat. Kókuszos testápolót minden nap használok fürdés után, mert nagyon száraz a bőröm. A hajamra sampont, balzsamot majd hajvégápolót szoktam rakni, kézkrémet csak akkor használok ha a szükségét érzem. Hétvégén arcradírt is használok.
2019. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon érzékeny a bőröm, ezért csak minimális vegyszert használok.


- Hajmosás hetente, sima szűrt csapvízzel, sampon nélkül. Kímélő szárítás alacsony fokozaton.

- Télen ajakír és kézkrém, ritkán arckrém, nyáron semmi.

- Tusolás télen csak kétnaponta és akkor is csak röviden, mert ha nem így teszek, kiszárad, hámlik és kirepedezik a bőröm.

- Lábápolás, krémezés, reszelés heti többször, mert nagyon bőrkeményedéses a lábam.

2019. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!