Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Kozmezikai kezeles (sima arctisztitas goz utan, + pakolas, osszehuzo) utan meddig apro piros pottyos az arcotok? Kozmetikusnal hasonlo rossz elmeny? Pl: nem veletek foglalkozott hanem telefonalt 2 oran at majd 6000-7000 ft-ot elkert? Vagy tobbet.23N

Tudom hogy ez borfuggo !! Nekem kb atlagos a borom, nem tokeletes de nem is tiszta ragya. Voltam tobb kozmetikusnal de rajottem nem valtogatom jobb akinel az elejen jartam mert most penteken ott volt 100 vendeg egyikkel se tudott foglalkozni es vegig csak telefonalt ..orditozott a telefonba (ez a sokadik, meguntam hozza nem megyek tobbet) az arctisztitas annyi volt h letette mellem a kihangositott telefont,majd orditott a fejem mellett mikozben neha megnyomta a borom.. Ez borzalmas volt. Akihez elotte jartam sokkal jonn volt nem tudom miert nem oda mentem de inkabb oda fogok mert ez nem oke volt.. Veletek volt hasonlo ??

Keress kérdéseket hasonló témában: Arckezeles

jan. 13. 13:39  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*jobb

# 1/5Időpont jan. 13. 13:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahh telefonrol vagyok es siettem Tele van hibakkal az iras! Bocsanat

Kozmetikai*

# 2/5Időpont jan. 13. 13:41 Privát üzenet

Fontos a jó kozmetikus!

Nem normalis dolog hogy telefonàlgatott kezelés közben. És nem is szabadna. A vendéggel kène foglalkoznia.

Szerintem keress egy jobbat! Esetleg nézz facebookon az értékeléseket a kozmetikàkról.

Bőr függő hogy meddig piros, meg persze kozmetikustól is.

Pár nap alatt el kell múlnia a pirosságnak.:)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 13. 17:22 Privát üzenet

Az én kozmetikusom nem gőzöl, hanem géllel dolgozik, de szinte soha nem piros az arcom mikor kijövök, max pár pötty, de az is elmúlik pár órán belül.

5-6000 Ft meg nem drága egy nagykezelésért

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 13. 19:28 Privát üzenet
Ja és teszem hozzá elég érzékeny a bőröm

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 13. 19:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Brutálisan néz ki a bőröm szőrtelenítés után! Segítene valaki? (KÉP)
Epilálás után mindig ilyen kis piros pöttyök szoktak megjelenni a lábamon órák múlva. Napok kellenek, hogy enyhűljenek. :o Néha viszketnek is. D: Mik ezek ls mit tegyek ellenmk?
Holnap esküvőre kell mennem, de egy óóóóóriási pattanás nőtt az állam mellett. Mivel tudnám legalább egy kicsit " elmúlasztani"?
Csúnya piros foltok és pattanások vannak az arcomon ami nagyon idegesít már és rossz tőle a közérzetem mit tegyek?
Mit tegyek? Az lenne a problémám hogy borotváltam egy idegig a lábam de most már abbahagytam mert nagyon megerősödött a lábamon a szőr és piros pöttyök vannak rajta meg barna is...
Milyen rossz hatásai vannak a hajszínező spraynek? (piros) Ragad?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!