Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmezikai kezeles (sima...

Kozmezikai kezeles (sima arctisztitas goz utan, + pakolas, osszehuzo) utan meddig apro piros pottyos az arcotok? Kozmetikusnal hasonlo rossz elmeny? Pl: nem veletek foglalkozott hanem telefonalt 2 oran at majd 6000-7000 ft-ot elkert? Vagy tobbet.23N

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez borfuggo !! Nekem kb atlagos a borom, nem tokeletes de nem is tiszta ragya. Voltam tobb kozmetikusnal de rajottem nem valtogatom jobb akinel az elejen jartam mert most penteken ott volt 100 vendeg egyikkel se tudott foglalkozni es vegig csak telefonalt ..orditozott a telefonba (ez a sokadik, meguntam hozza nem megyek tobbet) az arctisztitas annyi volt h letette mellem a kihangositott telefont,majd orditott a fejem mellett mikozben neha megnyomta a borom.. Ez borzalmas volt. Akihez elotte jartam sokkal jonn volt nem tudom miert nem oda mentem de inkabb oda fogok mert ez nem oke volt.. Veletek volt hasonlo ??

#Arckezeles
2019. jan. 13. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*jobb
2019. jan. 13. 13:41
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahh telefonrol vagyok es siettem Tele van hibakkal az iras! Bocsanat

Kozmetikai*

2019. jan. 13. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos a jó kozmetikus!

Nem normalis dolog hogy telefonàlgatott kezelés közben. És nem is szabadna. A vendéggel kène foglalkoznia.

Szerintem keress egy jobbat! Esetleg nézz facebookon az értékeléseket a kozmetikàkról.

Bőr függő hogy meddig piros, meg persze kozmetikustól is.

Pár nap alatt el kell múlnia a pirosságnak.:)

2019. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusom nem gőzöl, hanem géllel dolgozik, de szinte soha nem piros az arcom mikor kijövök, max pár pötty, de az is elmúlik pár órán belül.

5-6000 Ft meg nem drága egy nagykezelésért

2019. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és teszem hozzá elég érzékeny a bőröm
2019. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!