Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nature Box vélemények? Nektek...

Nature Box vélemények? Nektek mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Szóval elég gyorsan zsírosodik a hajam,a balzsamtól vagy bármi mástól egyenesen zsíros lesz hajmosás után is. Múltkor láttam a boltban a Nature Boxot,és egész jó marketingje van,de azt mind tudjuk mennyit ér néha...nektek bevált? Ja,és a sampon a balzsamjával együtt hatékony,vagy nélküle is? Zsírosodó hajra melyik „színűt” ajánljátok?(tudom hogy összetevő szerint van megkülönböztetve,de már elfelejtettem őket😅)


A válaszokat előre is köszönöm!


2019. jan. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kék kókuszos van meg, balzsamból más márkát használok. Én nem teljesen vagyok megelégedve vele, eléggé kiszárítja a hajvégeim, még pakolás és hajvégápoló mellett is. Szőkített hajam van, erre jobban is kell vigyázni. Akinek gyorsan zsírosodó haja van, annak jó választás lehet. Mondjuk nekem nem volt ilyen problémám, csak egy jó sampont kerestem. Ezt ami van elhasználom, de nem fogok belőle venni többször. Én az összetevőihez nem értek, de több ember is mondta(aki elvileg ért hozzá), hogy ez egy kamu natúr sampon, és a címkéje ellenére van benne szulfát, amit fel is tüntettek a hátoldalon. Engem ez annyira nem zavar, nem emiatt nem fogom újra venni.
2019. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm! Az a baj,hogy ha ez kamu-natúr sampon,akkor passzolom inkább,mert csakis szilikon-menteset használok. Akkor marad a Syoss,zsírosodó haj mellé nem kéne még száraznak is lennie...

Köszönöm a válaszod😊

2019. jan. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!