Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van rajtam ennyi anyajegy?

Miért van rajtam ennyi anyajegy?

Figyelt kérdés

Az arcom és más testrészemen is van egy csomó anyajegy de az arcomon vagy 15 de lehet több is. Nagyon utálom az anyajegyeket semmi önbizalomam nincs miatta állandóan azon gondolkozom hogy valaki néz emiatt.

Meg hogy így egy lány se fog szeretni.

:/



2019. jan. 29. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar le lehet szedetni. Amúgy meg miért ne szeretne egy lány sem?!!
2019. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért mert mondják hogy ők nem szeretnek egy olyan fiút akin ennyi anyajegy van.

És leszedetném de egy anyajegy kb 50ezer ft. Ha csak 10et szedetek le már fél millió forint.

2019. jan. 29. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Páromon ha 100 anyajegy nincs, akkor egy se. Az én arcom közepén is van egy nagy(meg kicsi is de aznem feltűnő), mégis szeretjük egymást. Sőt nekem tetszenek az anyajegyei.
2019. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sziszi8006 válasza:

Szia! Sajnos sokmindent nem tehetsz, csak azt h elfogadod saját magad, es akkor már nem lesz akkora probléma ez.

Az h leveteted, az sok anyajegynél nem megoldás, mert ha tele leszel heggel, az sem szebb. Ez a

2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sziszi8006 válasza:

Annak jó levetetni, akinek nem sok van, es esetleg nagy, és zavarja!

Tudom nehéz, mert én is végigmentem ezen, de akkor lesz jobb, ha elfogadod önmagad.

Esetleg a nagyobb kiállókat vetesd le. Én is ezt tettem.

Egy nagyon anyajegyes Valaki :)

2019. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajtam is van elég sok, nem is kicsik. Régebben nagyon szégyelltem magam, óriás karkötőket húztam fel, mindig lejjebb húztam a pulcsim ujját stb. Ha rövidgatyát hordtam, minden második ember megállított, hogy van valami a lábamon. Meg kell tanulni ezzel élni, én például teljesen hozzászoktam, már kicsit rossz is lenne, ha eltűnnének. :D Az meg nem normális, aki ilyenért piszkál valakit, azt nem mi szabjuk meg, hogy milyennek születünk.
2019. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!