Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig nagyon csúnya kiszáradt...

Mindig nagyon csúnya kiszáradt cserepes a szám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már próbáltam balzsamot használni, ha otthon vagyok azt használom, ha kimegyek akkor egy egyszerű rúzst használok (senki nem akarja látni a piros foltokat a számon) de továbbra is mindig beszakad, kiszárad.

Kinek mi vált be ez ellen?


Előre is köszi a válaszokat!



2019. jan. 30. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Sok folyadék. Főleg víz.Ha nem iszol eleget, kenheted akármivel. Használj ajakradírt és ha kimész az utcára, főleg szeles, hideg időben, akkor mindenképpen kend be valami jó minőségű ajakápolóval (labello a legjobb) ha rúzst teszel fel, akkor is kenjük alá, de van színezett ajakápoló is
2019. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Napi 3 liter vizet iszok, nem hiszem, hogy a folyadékbevitel a probléma.
2019. jan. 30. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Carmex elég jó ilyenre. Illetve van a Niveanak pumpás testápolója, tudom ez nem pont erre való, de én azzal is szoktam kenni, és tök jó.


(A tippem nekem is a kevés folyadék lett volna, de azt írod, iszol rendesen)


Illetve, nem szoktad nyalogatni az ajkaidat? Nekem gyerekkoromban mindig azt mondták, ki van száradva a szád, nyald meg. Aztán rájöttem, hogy attól még rosszabb...

2019. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is ugyan ilyen vagyok. Vegyél Carmex ajakápolót, legeslegjobb amit eddig próbáltam! Krémmánián is rengetegen dícsérik. Müllerben olcsóbb, mint máshol. :)
2019. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Carmexet ne.Tudom mindenki azt írja hogy jó meg minden..De elvileg csak addig jó amig használod utána ugyanolyan lesz..én Blistexet használok nekem bevált
2019. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Én fél éve használom, van hogy be se kenem egész nap, vagy csak egyszer. Ezelőtt Labelloval és a társaival napi 20x minimum bekellett kennem. :/
2019. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Carmexet meg az ehhez hasonló mentolos, kámforos dolgokat én sem ajánlom, ugyanis ezek az összetevők szétszárítják a szádat. Pont ezért kell tízperceként kenegetni. Nem is tudom miért van ennyire felhypolva, egyáltalán nem jó hidratálásra max szájfényként.Nekem se csinált vele semmit csak bizsgergett meg szép fénye volt aztán olyan lett a szám mintha 3 napja nem ittam volna semmit. Én jelenleg Isana Intensiv-et használok, nekem eddig ez vált be a legjobban. Ebben semmi szárító sz.r nincs csak hidratáló összetevők és olcsó is, szerintem próbáld ki
2019. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Én szájolajat használok és azóta nagyon szép a szám:)

Rival De Loop márkájút használok, kb 900ft volt, vagy kevesebb.


Otthonra pedig ajánlom az ajakradírokat, a Lushban nagyon jókat lehet kapni.

2019. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Én sima shea vajat használok, ajánlom :) meg amikor a hajamra kenek arganolajat akkor a számra is teszek :)) nagyon jó. Csináltam magamnak kis tegelybe ajakapolot hogy ezt a kettőt osszekevertem. Nagyon szeretem, tényleg hidratál, sokkal jobb mint bármilyen bolti :)
2019. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
CARMEX
2019. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!