Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapozót hogyan csomagoljak...

Alapozót hogyan csomagoljak be, hogy ne törjön szét postán szállítás közben?

Figyelt kérdés

Légfóliás borítékban van, külön befóliázva, plusz azzal a csomagoló hunratocellal kitömtem a borítélot.


Ajánlottan kell küldenem, és ugye 2,4 centi vastag lehet, nem tudom mennyire veszik komolyan. Mert betekerném még 2-3 réteg buborékos fóliával... Vagy postán maradónál nem számít milyen vastag? Mert ugye azt nem viszik ki?



Szerintem egyet dobnak rajta és széttörik. Mit csináljak, vagy az már nem az én gondom?


2019. jan. 30. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá, hogy akármilyen vastagon elküldhettem volna, hiszen postán maradó...
2019. jan. 30. 21:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, postán maradóként tökmindegy. Amúgy buborékos borítékban plusz külön befóliázva nem lesz baja én is küldtem már így.
2019. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!