Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nagyon jó hajvasalóka...

Dóóóóriiii kérdése:

Tudnátok nagyon jó hajvasalókat mondani?

Figyelt kérdés
Eleggé vastag szálú es sűrű hajam van és ehhez keresnék hajvasalót ami tartós, szépen vasal és az ára sem a csillagos egekben van. Előre is köszönöm a segítséget.

2019. febr. 2. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez van, nagyon könnyű vele vasalni és tartós. Illetve göndoríteni is tudod vele hisz a külsrje is felmelegszik annyira :)


[link]

2019. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ilyenem van. Imádom! Gyönyörű fényes, egyenes lesz tőle a hajam,csak ajánlani tudom! :)


[link]

2019. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyanom van, mint az elsőnek. Elég hosszú hajam van, próbáltam már vele többször is göndöríteni, többféle technikával, de max egy nagy derékszöget csinált bele (megtörte az éle). Nem szeretem ezt a hajvasalót (előnye, hogy ezért már ritkán használom :D), mert nagyon tépte a hajvégeimet, ha teljesen végighúztam rajta a hajamon.


1-es, Elárulod hogyan göndörítesz? Hány fokon és milyen technikával?

2019. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végül a Remington s9500 Pearl-re esett a választásom, alig várom hogy megjöjjön és kipróbálhassam!
2019. febr. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!