Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyire ciki, ha...

Szerintetek mennyire ciki, ha nem fogom tudni az intim helyen rendesen leborotválni?

Figyelt kérdés

Másfél hét múlva be kell feküdnöm majd a kórházba,előtte még tükör segítségével, úgy ahogyan, de megoldom :-)

Lehet, hogy a baba érkezéséig lesz majd 2-3 hetem, addig pedig biztosan lesz már amit le kellene szedni....

Viszont ott bent szerintem normálisan nem fogom tudni megcsinálni :-(

Nagyon kellemetlen lenne szerintetek?


2010. jún. 30. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szia én amíg itthon vajúdtam, kimentem a fürdőbe és leborotváltam a lábam. Aztán próbáltam közte is, de nem ment. Inkább hagytam a fenébe az egészet. Két hetes borostával mentem szülni, a kórházban sem nyúltak hozzá. Ne foglalkozz ilyennel szerintem :)
2010. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Erre ők fel vannak készülve, nem foglalkoznak vele, leszedik, de én biztos, hogy megcsinálnám és úgy mennék! (vagyis úgy is mentem) Tükörrel azért le lehet szedni.
2010. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon kezdtem el vajúdni, azt sem tudtam, hogy ez már vajúdás volt, na mindegy.


Kórházba indulás előtt, amikor kicsit jobban éreztem magam, krémmel szedtem le.


Nem akartam, hogy ott matasson vki.

2010. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
ne aggódj ezen, ha bent nem találják megfelelőn, megcsinálják ők
2010. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elmész kozmetikushoz.Egyszer olvastam egy kozmetikus honlapján,hogy van olyan vendége,aki csak akkor bukkan fel,ha szülni megy:D
2010. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

A nővér úgyi sleborotvál. Nme ciki, hiszen egsész délután szétvetett lábakkal fogsz feküdni a teljes személyzet előtt. Megszokta már, naponta akárhány nőt leborotvál.

Szerintem, ha nehezen éred el, ne foglalkozz ezzel. Két beöntés meg egy kitolás között legkevesebb már a borotválás.Van olyan is, ahol nem követelik meg.

2010. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

12:56-os, úgy érted, hogy szőrtelenítő krémmel? Eddig nem tudtam eldönteni, hogy lehet-e használni várandósan.

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

2010. jún. 30. 13:00
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az előkészítésbe ez is beletartozik. A szülésznő meg fogja csinálni, ha kell, de van, ahol már nem törődnek ezzel. Szerintem te se foglalkozz szülés előtt ezzel mert a nagy kapkodásban össze is vagdoshatod magad! A sülésznő ezer meg ezer előkészítést csinált már, neki ez rutinfeladat, míg neked nagy pocakkal igazi kihívás!
2010. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Viszonylag új divat az intim szőrtelenítés. A szülésznő és a nővér még nem eze nőtt fel, ezenkívül ennél sokkal cifrábbat látnak nap mint nap (pl székletet). Ne foglalkozz ezzel!


Én szőrösen mentem szülni.

2010. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon adtam az ilyen dolgokra,dokihoz is végig úgy jártam ogy előtte szépen rendbe tettem magam!

Hát mikor otthon éjjel elkezdődött,először (másfél órát)még a páromat sem keltettem fel,mert annyit jóslóztam már,hogy magam sem tudtam elmúlik e ez is!De mikor 3 percesek lettek felhívtam a szülésznőm,és mondta hogy 2 órán belül érjünk be,akkor keltettem,zuhanyoztunk mind a ketten apa borotválkozott is és mondta hogy feküdjek én is gyorsan megcsinálja nekem is!Mondtam hogy hagyja a fenébe,irány a kórház,majd szilvi megcsinálja!Egy hetes volt a borostám!Mikor beértünk csak azt mondta ott szedi le ahol a gátmetszés lesz ha kell,mert akkor gyorsabban gyógyul!Pedig mondom én is mindig tipp topp voltam,de teljesen máshol járt már az eszem! :)

2010. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!