Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon való nekem?

Milyen sampon való nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg próbáltam a Dove-Daily moisture.Ami után olyan mintha megnyaltam volna a 230-at... A másik amit szoktam az egy Gliskur féle nos ennél is olyan mintha 230at nyalogatnék de másnapra már szép lesz a hajam ha elalszom kicsit..

No de ez engem bosszant.


A hajam már hosszú Lapockánál tovább ér.Természetes göndör s rengeteg babahajszálam van mert hullik kicsit(annyira néha mintha idegembe tépném s a sarokba megyek)

No de keresnék egy sampont amivel jobb lesz.Eddig főleg olyanokat néztem amik balzsamosak is egyben mert akkor nem az hogy megmosom s 2 napig még nem merek kimenni mert mint akit a áram megb*szott úgy állt szét.

fodrásznál még soha nem jártam lehet ez is hátránya.

vékony szálú lehet szerintem.Nem tudom nem ismerem a hajam így is DM saját márkás hajvitamint s terhes vitamitz szedek minden nap s ezzel csökkentem a hajhullást mert a vitamin szintem alacsony mindig.


Vki ötlet milyen passzolna nekem amivel még aznap kitehetném a lábam a utcára? nem pedig 2 nappal később?



2019. febr. 4. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Fested a hajad? Mert akkor mindenkepp szinvedok kozott keresgelj.
2019. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem festem a hajam. természetes. régen egyszer bevolt de az lenőtt s levágtam már. Most természetes s hosszú csak nem tudom mi passzolna hogy ne 2 napot várjak mire jó lesz s utcára kimennék vele. :D
2019. febr. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!